Menu

Kolejne Ikony Gracji zostały wybrane

Już po raz piąty wręczone zostały statuetki „Gracja”, honorujące niezwykłe kobiety – Ikony Gracji. Z rąk prezes Klubu Integracji Europejskiej Barbary Jończyk i wiceprezesa Krzysztofa Jończyka nagrody odebrały: Katarzyna Frank-Niemczycka, Teresa Rosati i Anna Popek.

Nagrodzone panie dołączyły do grona wcześniejszych laureatek: Ewy Błaszczyk, Bożeny Dykiel, Anny Jurksztowicz, Beaty Tyszkiewicz, Otylii Jędrzejczak, Izabeli Trojanowskiej, Laury Łącz, Grażyny Szapołowskiej, Haliny Frąckowiak, Urszuli Dudziak, Katarzyny Dowbor, Lidii Popiel, Grażyny Wolszczak i Jolanty Kwaśniewskiej.

Nagroda przyznawana jest wybitnym postaciom życia publicznego, kultury i biznesu za elegancję i wdzięk. Jest hołdem dla wyróżnionych nią osób, za to, co w swoim życiu osiągnęły.

Organizatorzy wydarzenia, które odbywa się w ramach Akademii Dobrego Stylu Klubu Integracji Europejskiej, zadbali o należytą oprawę uroczystości.

Miała ona miejsce w pięknej i wypełnionej po brzegi gośćmi, sali balowej Warszawskiego Domu Technika NOT. Wśród gości wydarzenia znaleźli się m.in. Magdalena Zawadzka, Emilian Kamiński, Jacek Borkowski i Jerzy Gruza.

Tego wieczoru odbył się pokaz nie tylko mody dla kobiet, ale i dziecięcej marki Endo. W pięknej kreacji od Francesca Antonucci i butach marki Hogl (które włożyły również modelki w pokazach mody) prezentowała się też prowadząca galę – aktorka Laura Łącz.

Dodatkową atrakcją wieczoru był energetyczny i niezwykle sensualny występ Show Burlesque Dance.

Po części oficjalnej organizatorzy wydarzenia zaprosili wszystkich uczestników wydarzenia na wystawny bankiet. Podczas Gali, goście mieli też okazję nabyć losy, z których dochód trafił do Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

Podczas uroczystości wręczono statuetki firmom, które włączyły się w prace programowe Klubu Integracji Europejskiej.

Nowi członkowie Klubu Integracji Europejskiej to: Eduvision, Telewizja ATV, Gabinet Stomatologiczny Anna Godula, Prive Group, Range Capital i Restauracja Sardynia

Dodatkowo wyróżnieni zostali Ambasadorowie Akademii Dobrego Stylu, wśród których w tej edycji znaleźli się: Irena Thomann z Akuna, Jacek Przybysz z Garden Service, Marcin Marcok z Mart Diamonds, Justyna Sypka Abdulloh z Amrit Kebab Restaurant, Jerzy Rożek i Ewa Mańkiewicz-Cudny z Warszawskiego Domu Technika, Dorota Bracha z Eduvision, Renata Dąbrowska-Pasterkiewicz z Biura Rachunkowego Victoria oraz Dorota Wodzińska z Dorothy Studio Fryzur i Kolorów

Patronat nad wydarzeniem objął Magazyn VIP oraz Przedsiębiorcy@eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023