Kolejne Ikony Gracji zostały wybrane

Opublikowano: 5 maja 2016

Już po raz piąty wręczone zostały statuetki „Gracja”, honorujące niezwykłe kobiety – Ikony Gracji. Z rąk prezes Klubu Integracji Europejskiej Barbary Jończyk i wiceprezesa Krzysztofa Jończyka nagrody odebrały: Katarzyna Frank-Niemczycka, Teresa Rosati i Anna Popek.

Nagrodzone panie dołączyły do grona wcześniejszych laureatek: Ewy Błaszczyk, Bożeny Dykiel, Anny Jurksztowicz, Beaty Tyszkiewicz, Otylii Jędrzejczak, Izabeli Trojanowskiej, Laury Łącz, Grażyny Szapołowskiej, Haliny Frąckowiak, Urszuli Dudziak, Katarzyny Dowbor, Lidii Popiel, Grażyny Wolszczak i Jolanty Kwaśniewskiej.

Nagroda przyznawana jest wybitnym postaciom życia publicznego, kultury i biznesu za elegancję i wdzięk. Jest hołdem dla wyróżnionych nią osób, za to, co w swoim życiu osiągnęły.

Organizatorzy wydarzenia, które odbywa się w ramach Akademii Dobrego Stylu Klubu Integracji Europejskiej, zadbali o należytą oprawę uroczystości.

Miała ona miejsce w pięknej i wypełnionej po brzegi gośćmi, sali balowej Warszawskiego Domu Technika NOT. Wśród gości wydarzenia znaleźli się m.in. Magdalena Zawadzka, Emilian Kamiński, Jacek Borkowski i Jerzy Gruza.

Tego wieczoru odbył się pokaz nie tylko mody dla kobiet, ale i dziecięcej marki Endo. W pięknej kreacji od Francesca Antonucci i butach marki Hogl (które włożyły również modelki w pokazach mody) prezentowała się też prowadząca galę – aktorka Laura Łącz.

Dodatkową atrakcją wieczoru był energetyczny i niezwykle sensualny występ Show Burlesque Dance.

Po części oficjalnej organizatorzy wydarzenia zaprosili wszystkich uczestników wydarzenia na wystawny bankiet. Podczas Gali, goście mieli też okazję nabyć losy, z których dochód trafił do Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

Podczas uroczystości wręczono statuetki firmom, które włączyły się w prace programowe Klubu Integracji Europejskiej.

Nowi członkowie Klubu Integracji Europejskiej to: Eduvision, Telewizja ATV, Gabinet Stomatologiczny Anna Godula, Prive Group, Range Capital i Restauracja Sardynia

Dodatkowo wyróżnieni zostali Ambasadorowie Akademii Dobrego Stylu, wśród których w tej edycji znaleźli się: Irena Thomann z Akuna, Jacek Przybysz z Garden Service, Marcin Marcok z Mart Diamonds, Justyna Sypka Abdulloh z Amrit Kebab Restaurant, Jerzy Rożek i Ewa Mańkiewicz-Cudny z Warszawskiego Domu Technika, Dorota Bracha z Eduvision, Renata Dąbrowska-Pasterkiewicz z Biura Rachunkowego Victoria oraz Dorota Wodzińska z Dorothy Studio Fryzur i Kolorów

Patronat nad wydarzeniem objął Magazyn VIP oraz Przedsiębiorcy@eu

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
W dniu 22 września 2020 roku odbyło się włoskie wydarzenie k...
dwór Strzyżew
21 czerwca Dwór Strzyżew gościł członków Klubu Integracji Eu...
Na co dzień Polska Rada Biznesu to miejsce spotkań właścicie...
Anna Popek
Publikacja Piękna 50-tka to poradn...
Zaproszenie na Galę Akademii Dobrego Stylu
Przed nami kolejna jubileuszowa Gala Akademii Dobrego Stylu!...