dwór Strzyżew

Klub Integracji Europejskiej wraca do spotkań offline

Opublikowano: 24 czerwca 2020

21 czerwca Dwór Strzyżew gościł członków Klubu Integracji Europejskiej. Wydarzenie pod patronatem „Magazynu VIP” było o tyle wyjątkowe, że odbyło się pierwszy raz po długiej przerwie związanej z pandemią. Aby wszystko przebiegło zgodnie z zaleceniami i restrykcjami, które wciąż obowiązują w ograniczonym zakresie, impreza miała charakter plenerowy i była połączona z ogniskiem oraz grą w petanque, czyli boules.

Dwór Strzyżew

Mimo niepewnej pogody i obaw o frekwencję spotkanie było ze wszech miar udane, choć deszczu nie udało się uniknąć. Dzięki przezorności gospodarzy ognisko zastąpiono grillem na dużym zadaszonym tarasie z widokiem na park. Przy kiełbaskach, karkówce i kaszance oraz piwie z browaru Jabłonowo toczyły się rozmowy stęsknionych klubowiczów. Czas umilał uczestnikom spotkania występ barwnej artystki – Danuty Stankiewicz, która wciągnęła do zabawy niektórych gości. Do śpiewu dołączył m.in. prezes Klubu Krzysztof Jończyk.

Wielu wrażeń dostarczyła niezwykle popularna we Francji gra w kulki. W walce o Puchar Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego Jana Żychlińskiego zmierzyły się drużyny miejscowe i – debiutujące – wystawione przez KIE. Choć w wyniku zaciętej rywalizacji zwyciężyła doświadczona w grze drużyna miejscowa, wszyscy otrzymali pamiątkowe medale wręczone przez prezesa Krzysztofa Jończyka i gospodarza Dworu Strzyżew – Andrzeja Grzegorczyka.

Dwór Strzyżew

Wydarzenie zwieńczyła aromatyczna zupa chrzanowa zaserwowana w Starej Karczmie, gdzie odbyła się również loteria wizytówkowa. Ze względu na wyjątkowy czas w tym roku nie będzie tradycyjnej wakacyjnej przerwy i kolejne spotkanie wyjazdowe członków Klubu w formie pikniku zaplanowano na lipiec.

 

Udostępnij ten post: • Kris pisze:

  Świetna relaksowa atmosfera, miłe towarzystwo, piękne okoliczności przyrody, oraz gościnność Gospodarzy sprawiły, że pobyt 🥂 połączony z międzylądowaniem, należy zaliczyć do udanych.

 • Eliza pisze:

  Super, że przedsiębiorcy chcą się integrować po godzinach i tak dobrze się bawią, odkrywając klasyczne gry, jak petanque. Cieszy, że ta plenerowa grupowa rozrywka z Francji coraz częściej gości w polskich parkach i przy okazji imprez integracyjnych.

 • Basia pisze:

  Bardzo przyjemnie. Znam tę miejscówkę i faktycznie godna polecenia – sielanka blisko Warszawy. A zdjęcia potwierdzają, że i atmosfera sielska. Do tego gra w kulki! Zazdroszczę uczestnikom 🙂

 • Wojtek pisze:

  Fajna impreza była

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
O tym, że jest „kolorowym ptakiem”, nikogo przek...
Gala VIP to jedyne w swoim rodzaju spotkanie biznesu z kultu...
Zaproszenie na Galę Akademii Dobrego Stylu
Przed nami kolejna jubileuszowa Gala Akademii Dobrego Stylu!...
Ikony Gracji
Klub Integracji Europejskiej już po raz siódmy w...
26 czerwca na Rancho pod Bocianem odbyła się VI Letn...