Menu
dwór Strzyżew

Klub Integracji Europejskiej wraca do spotkań offline

21 czerwca Dwór Strzyżew gościł członków Klubu Integracji Europejskiej. Wydarzenie pod patronatem „Magazynu VIP” było o tyle wyjątkowe, że odbyło się pierwszy raz po długiej przerwie związanej z pandemią. Aby wszystko przebiegło zgodnie z zaleceniami i restrykcjami, które wciąż obowiązują w ograniczonym zakresie, impreza miała charakter plenerowy i była połączona z ogniskiem oraz grą w petanque, czyli boules.

Dwór Strzyżew

Mimo niepewnej pogody i obaw o frekwencję spotkanie było ze wszech miar udane, choć deszczu nie udało się uniknąć. Dzięki przezorności gospodarzy ognisko zastąpiono grillem na dużym zadaszonym tarasie z widokiem na park. Przy kiełbaskach, karkówce i kaszance oraz piwie z browaru Jabłonowo toczyły się rozmowy stęsknionych klubowiczów. Czas umilał uczestnikom spotkania występ barwnej artystki – Danuty Stankiewicz, która wciągnęła do zabawy niektórych gości. Do śpiewu dołączył m.in. prezes Klubu Krzysztof Jończyk.

Wielu wrażeń dostarczyła niezwykle popularna we Francji gra w kulki. W walce o Puchar Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego Jana Żychlińskiego zmierzyły się drużyny miejscowe i – debiutujące – wystawione przez KIE. Choć w wyniku zaciętej rywalizacji zwyciężyła doświadczona w grze drużyna miejscowa, wszyscy otrzymali pamiątkowe medale wręczone przez prezesa Krzysztofa Jończyka i gospodarza Dworu Strzyżew – Andrzeja Grzegorczyka.

Dwór Strzyżew

Wydarzenie zwieńczyła aromatyczna zupa chrzanowa zaserwowana w Starej Karczmie, gdzie odbyła się również loteria wizytówkowa. Ze względu na wyjątkowy czas w tym roku nie będzie tradycyjnej wakacyjnej przerwy i kolejne spotkanie wyjazdowe członków Klubu w formie pikniku zaplanowano na lipiec.

 

4 odpowiedzi na “Klub Integracji Europejskiej wraca do spotkań offline”

 1. Kris pisze:

  Świetna relaksowa atmosfera, miłe towarzystwo, piękne okoliczności przyrody, oraz gościnność Gospodarzy sprawiły, że pobyt 🥂 połączony z międzylądowaniem, należy zaliczyć do udanych.

 2. Eliza pisze:

  Super, że przedsiębiorcy chcą się integrować po godzinach i tak dobrze się bawią, odkrywając klasyczne gry, jak petanque. Cieszy, że ta plenerowa grupowa rozrywka z Francji coraz częściej gości w polskich parkach i przy okazji imprez integracyjnych.

 3. Basia pisze:

  Bardzo przyjemnie. Znam tę miejscówkę i faktycznie godna polecenia – sielanka blisko Warszawy. A zdjęcia potwierdzają, że i atmosfera sielska. Do tego gra w kulki! Zazdroszczę uczestnikom 🙂

 4. Wojtek pisze:

  Fajna impreza była

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023