wynajem krótkoterminowy

Krótkoterminowy wynajem samochodu nie tylko dla firm

Opublikowano: 25 maja 2021

W dzisiejszych czasach posiadanie własnego auta jest dużym komfortem w podróżowaniu. Co jednak z osobami, które dopiero stoją przed wyborem swojego wymarzonego pojazdu lub rzadko korzystają z samochodu? Z pomocą przychodzi krótkoterminowy wynajem dla klientów indywidualnych!

wynajem krótkoterminowy

Auto na jeden dzień i cały miesiąc

Dzięki dogodnej opcji, jaką jest wynajem krótkoterminowy, możesz wypożyczyć auto na okres od 1 do 30 dni. Skorzystanie z takiego rozwiązania doskonale sprawdzi się w sytuacji, w której przedłużająca się naprawa Twojego samochodu utrudnia Ci dojazd do pracy. Sprawa tym bardziej komplikuje się, jeśli pracujesz poza miastem. Dzięki krótkoterminowemu wynajmowi nie będziesz musiał dostosowywać się do rozkładu komunikacji miejskiej i wydłużać niepotrzebnie czasu dojazdu. Wypożyczenie auta na krótki okres jest również nieporównywalnie tańszą opcją niż codzienne dojazdy i powroty taksówkami.

Coraz częściej krótkoterminowy wynajem auta przydaje się nie tylko w typowych sytuacjach jak np. awarie czy kolizje własnego auta, ale również przy zmieniających się, codziennych potrzebach. Odbiór gości z lotniska i zapewnienie im komfortowego przejazdu jest niewątpliwą zaletą takiej opcji. Pomoc najbliższym przy przeprowadzce przebiegnie w dużo sprawniejszy sposób, dzięki wypożyczeniu auta na kilka dni. Jeśli plany ulegną zmianie, wiele wypożyczalni oferuje elastycznie przedłużenie czasu trwania wynajmu – wystarczy skontaktować się odpowiednio wcześniej przed planowanym zwrotem auta w początkowym terminie.

Wygodna podróż z wypożyczonym autem

Wynajem krótkoterminowy jest także znakomitym rozwiązaniem, kiedy nie posiadasz własnego samochodu, a zależy Ci na wygodnym podróżowaniu np. podczas weekendowego wyjazdu. Dobrze sprawdzi się również na wakacjach, a bogaty wybór w wypożyczalniach sprawia, że z łatwością dopasujesz najlepsze i bezpieczne auto dla swojej rodziny. Przy rezerwacji możesz także zapytać o dodatkowe wyposażenie, które oferuje wiele punktów. Dzięki regularnemu serwisowi aut z wypożyczalni nie musisz martwić się o stan techniczny pojazdu ani ponosić kosztów z tym związanych. Zapłacisz jedynie za paliwo oraz za okres obowiązywania wynajmu.

Jeśli rzadko korzystasz z auta, wypożyczenie go na krótki czas jest także o wiele oszczędniejszą opcją niż kupno samochodu i sporadyczne korzystanie z niego. Nie musisz więc ponosić kosztów utrzymania, ubezpieczenia czy serwisu. Szeroka gama pojazdów osobowych różnych marek sprawia, że w nieskomplikowany sposób otrzymujesz dostęp do modeli premium po niewygórowanych cenach. Dzięki temu możesz swobodnie przetestować wiele modeli aut w różnych konfiguracjach przed zakupem lub wynajmem średnio i długoterminowym i wybrać dla siebie najlepszą opcję.

Niskie koszty i brak długoterminowych zobowiązań dają każdemu kierowcy gwarancję wygody i komfortu. Coraz częściej wypożyczalnie mają bardzo uproszczony proces rezerwacji, który oszczędza Twój cenny czas. Co więcej, renomowane wypożyczalnie oferują dowolną formę rezerwacji auta – możesz zadzwonić na infolinię, napisać maila albo wybrać wizytę w oddziale. Dzięki wygodnej formie rezerwacji zdalnej samochód możesz zamówić z dowolnego miejsca, także podczas wycieczki czy przebywania za granicą.

Standardem jest dziś przejrzyste rozliczenie bez ukrytych kosztów, które sprawia, że doskonale wiesz ile i za co zapłacisz. Przeważnie zarezerwowany pojazd możesz odebrać w wybranym oddziale lub pod dowolnym adresem na terenie miast, w których wypożyczalnia ma oddziały.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Piotr Krasnodębski
Wiem, że argumenty podawane w teorii wzbudzają wątpl...
Wynajem średnioterminowy
Posiadanie własnej firmy ma wiele zalet, jednak aby osiągnąć...
Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT 63 S E Performance 4-door Coupe to najmocnie...
rynek dóbr luksusowych
Po raz kolejny powiększyło się grono polskich konsum...
Range Rover Evoque
Nowy Range Rover Evoque doskonale oddaje filozofię m...