Izabela Lenartowicz

Izabela Lenartowicz – siła wewnętrznego piękna

Opublikowano: 4 listopada 2015

Piękno jest w nas, niezależnie od zmieniających się kanonów. Jeżeli jesteśmy pogodzeni ze sobą, to dobrze czujemy się w swoim ciele i mamy wyższe poczucie własnej wartości, a w efekcie jesteśmy lepiej odbierani przez otoczenie – mówi dr Izabela Lenartowicz, właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznej Med Estetica

Kto jest adresatem oferty kliniki i jakie cele stawia sobie pani w codziennej pracy?

Izabela Lenartowicz Skupiamy się na holistycznym podejściu do pacjenta – nie tylko na zabiegach upiększających, lecz także na medycynie przeciwstarzeniowej. Zależy nam, by nasi pacjenci zmienili tryb życia i jak najdłużej zachowali zdrowie. Poza wizerunkiem troska o wygląd dodaje pewności siebie i wpływa na samopoczucie, a to przekłada się na nasze życie zawodowe, seksualne i każdą inną sferę. Tak naprawdę piękno jest w nas, niezależnie od zmieniających się kanonów. Jeżeli jesteśmy pogodzeni ze sobą, to dobrze czujemy się w swoim ciele i mamy wyższe poczucie własnej wartości, a w efekcie jesteśmy lepiej odbierani przez otoczenie.

Czy troska o wygląd staje się w społeczeństwie powszechnym zjawiskiem?

Izabela Lenartowicz

Dr Izabela Lenartowicz

Izabela Lenartowicz Jak najbardziej. Przez ostatnie 15 lat wiele się zmieniło. Coraz więcej osób żyje świadomie: uprawia sport, zdrowo się odżywia, zażywa suplementy. Cieszy mnie, że o urodę i zdrowie dba coraz więcej mężczyzn, którzy są zainteresowani lepszym życiem. Medycyna estetyczna rozwija się bardzo dynamicznie, a to wymaga ciągłego szkolenia i uaktualniania wiedzy na temat najnowszych technologii. W Polsce ten dział medycyny reprezentuje wysoki poziom, choć oczywiście wiodące w tej dziedzinie są Brazylia, Wenezuela i Włochy. Za kilka lat korzystanie z oferty medycyny estetycznej będzie tak naturalne jak wyjście do fryzjera albo kosmetyczki.

Czy któraś z wielu zdobytych nagród cieszy panią szczególnie?

Izabela Lenartowicz Najbardziej dumna jestem z Aniołów Medycyny – najbardziej prestiżowej nagrody środowiska lekarskiego, która jest przyznawana przez pacjentów 10 lekarzom w całej Polsce, uznanych za najbardziej profesjonalnych. Niemniej każda z nagród ma inny wymiar. Równie ważne są dla mnie nagrody biznesowe, które potwierdzają, że sprawdzam się nie tylko jako lekarz, lecz także właściciel i zarządca kliniki, która jest moim spełnieniem marzeń. Dlatego firmuję klinikę swoim nazwiskiem i chcę, by była kojarzona z profesjonalizmem zabiegów, które w dużej mierze wykonuję sama. Swoją pracę traktuję jak pasję, dlatego w pełni się angażuję i nie żałuję czasu poświęconego pacjentom. Jednocześnie staram się znaleźć czas dla najbliższych oraz na sport i podróże, które są moim hobby. Co więcej, uważam, że największą radością w życiu jest dzielenie się z innymi, dlatego wspieram domy dziecka oraz fundacje „A kogo ?”, SOS Wioski Dziecięce i „Pomagamy z uśmiechem”.

Rozmawiał Mariusz Gryżewski

04-11-15

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
depresja
Nawet 30% młodych ludzi myślało poważnie o próbie sa...
test oddechowy
SIBO (Small Intestinal Bacterial Overgrowth), czyli zespół r...
Psycholog Online
W dzisiejszym zglobalizowany...
Żaneta Ściwiarska
Wszystko zaczęło się od moich prób naprawy samej sie...
Węgry
Co warto zwiedzić na Węgrzech? Jaki...
Nowe artykuły
W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, gdzie rutyna...
Podróżowanie po Europie jest niezwykle atrakcyjne z wielu po...
Biura rachunkowe mogą podchodzić do realizacji usług w różny...