Eva Minge i Ewa Wiertelak

MEDORA by Eva Minge – niezwykła kolekcja odzieży medycznej

Opublikowano: 19 lutego 2019

Ewa Małgorzata Wiertelak od 2001 roku związana jest z branżą odzieży medycznej. Od 2006 roku kreuje markę MEDORA, która konsekwentnie wdraża najnowsze trendy modowe, ubierając klientów sektora medycznego: pracowników szpitali, klinik, prestiżowych placówek medycyny estetycznej. Odzież tej marki  była wykorzystywana również w reklamach i produkcjach telewizyjnych, np. „W rytmie serca” czy „Barwach szczęścia”. W 2017 roku firma wyróżniona została tytułem „Złota siódemka” za kreowanie indywidualnych i nowoczesnych trendów na rynku ubiorów medycznych.

Kreatywna współpraca MEDORA vs Eva Minge

Pod koniec roku 2018 roku firma nawiązała współpracę z jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantek, wielokrotnie nagradzaną za swoje kreacje – Evą Minge, która z radością podjęła się pracy nad stworzeniem idealnych, nowoczesnych, a jednocześnie spełniających swoje podstawowe funkcje ubrań dla personelu medycznego. Ta niecodzienna współpraca – zetknięcie mody roboczej z tą z wybiegów okazała się strzałem w dziesiątkę: powstała nowatorska kolekcja, którą śmiało można by zaprezentować również na światowych rynkach.

Medora by Eva Minge pokaz kolekcji

Prezentacja kolekcji MEDORA

Prezentacja pierwszej kolekcji odbyła się pod koniec grudnia 2018 roku w salonie MEDORA przy ul. Wiktorskiej 8 w Warszawie. Była to okazja do spotkania nie tylko osób zainteresowanych najnowszą kolekcją, ale także wieloletnich sympatyków marki. Gospodyni tego wieczoru, prezes Ewa Wiertelak nie ukrywała, że kooperacja z tak znakomitą projektantką to dla niej ogromny zaszczyt. Podziękowała Evie Minge i przyznała również, że projekty zebrały mnóstwo gratulacji ze strony klientów. Podkreśliła również, że jest niezwykle szczęśliwa. I  że wzrusza ją, że podjęte przez firmę działania cieszą się takim uznaniem.

Projektantka podziękowała gościom i zaprezentowała kilka modeli z linii MEDORA by EVA MINGE – sześć damskich sylwetek i dwie męskie. Odzież z tej kolekcji to nie tylko śmiałe kroje. To również ciekawa kolorystyka: lawendowy, fiolet, czerń, intensywny turkus, ale również klasyczne barwy: biel, czerń i beż. Pojawiły się także elementy srebrne i złote.

Obu paniom udało się stworzyć tego wieczoru przyjemną intymną atmosferę, dodatkowo wszyscy zgromadzeni widzowie otrzymali na koniec upominki. Pozostaje trzymać kciuki za dalszy rozwój tej niezwykle kreatywnej współpracy.

Pokaz mody medycznej Medora by Eva Minge

_____________________-

Paulina Mróz

Fot. Krzysztof Jarosz/FORUM

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Summer Queen
Na pewno pamiętasz serial „Słoneczny Patrol”, który zapocząt...
Biżuteria
Sklep jubilerski Prestiż to to miejsce, w którym tradycja ju...
Sneakersy na zimę
Na horyzoncie zima, a także pytanie: czy to dobra pora, aby...
odzież dla pielęgniarek
Odzież ochronna medyczna to nie tylko uniform, ale także nie...
Buty męskie na jesień
Jesień to pora roku, która wymaga dostosowania garderoby do...