Paryska moda w Warszawie

Opublikowano: 9 czerwca 2016

W piękny czerwcowy wieczór duet dwóch projektantek – Ewy Gawkowskiej i Małgorzaty Szczęsnej zaprezentował w swoim atelier na Mokotowskiej 43 letnią kolekcję.

A było co oglądać: od zwiewnych lekkich sukienek po wieczorowe eleganckie kreacje. Marka La Metamorphose powraca do dawnego pojmowania szyku, elegancji i klasy kobiecej, promując paryską modę dla słowiańskiej urody Polek. Ten wyjątkowy pokaz pod hasłem „Stylowa kobieta z dyplomacją” podkreślił eleganckie, iście paryskie wnętrza butiku „La Metamorphose”.

Pokaz zorganizowany w kameralnym gronie wspaniałych gości uświetniły występy wokalistów Grzegorza Wilka i Nicka Sincklera. Francuskie przeboje w perfekcyjnym wykonaniu Grzegorza Wilka, znanego z programu „Jaka to melodia” oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, nadały spotkaniu odpowiedni klimat, a Nick Sinckler swoim charyzmatycznym występem porwał gości do tańca. Dzięki minimalizmowi, elegancji, prestiżowi i francuskiemu stylowi, na które postawił duet Gawkowska & Szczęsna oraz Halina Rostkowska-Niemczyk, redaktor naczelna magazynu „La Metamorphose”, gwiazdy poczuły, że oddychają Paryżem w Warszawie.

Na czerwonym dywanie pojawiły się wyjątkowe osoby, m.in: Beata Tyszkiewicz jako honorowy gość, AD – stylista z Paryża, Katarzyna Skrzynecka, Emilian Kamiński, Alex Caprice, Małgorzata Potocka i Iwo Orłowski, Katarzyna Nova, Sabina Sago, Michał Lesień, Ewa Kuklińska, Tatiana Sosna-Sarno, Zofia Czernicka, Magdalena Modra oraz przedstawiciele z świata kultury, sztuki, dyplomacji i mediów.

Galę jak zwykle w profesjonalny sposób poprowadzili: Laura Łącz i Ryszard Rembiszewski. Patronem medialnym wydarzenia był Magazyn VIP.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Zaproszenie na Galę Akademii Dobrego Stylu
Przed nami kolejna jubileuszowa Gala Akademii Dobrego Stylu!...
Kwiaty i Gwiazdy - wydarzenie charytatywne
26 maja w hotelu Tobaco w Ło...
Krzysztof Sadecki
Dlaczego warto poznać siebie? Co to jest szczęśc...
Weekend 25 i 26 listopada upłynie we Wrocławiu pod znaki...
W niedzielę 22 października o godz.17.15 odbędzie się pi...