Perły Mazowsza

Znamy Perły Mazowsza 2016

Opublikowano: 8 czerwca 2017

Podczas uroczystej, która odbyła się 2 marca w Konstancińskim Domu Kultury, ogłoszono zwycięzców konkursu Perły Mazowsza 2016. Już drugi raz nagrodzono lokalne firmy, wydarzenia i osoby.

Perły Mazowsza to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalną Grupę Działania oraz „Przegląd Piaseczyński”, który integruje lokalną społeczność z organizacjami samorządowymi i przedsiębiorcami. Jego celem jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych i wydarzeń organizowanych w regionie, a także lokalnych sportowców, trenerów i klubów sportowych. Statuetka Perły Mazowsza dowodzi nie tylko wysokiej jakości świadczonych usług i zaangażowania, lecz przede wszystkim świadczy o docenieniu firmy, wydarzenia czy sportowca przez osoby z lokalnej społeczności.

Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno podczas etapu zgłoszeń, jak i głosowania. Drugi etap, którego finałem była uroczysta gala, rozpoczął się 23 listopada. Od tego dnia mieszkańcy mogli głosować na nominowane firmy, wydarzenia i sportowców. Wybory zakończyły się 12 lutego. Łącznie oddano aż 21996 głosów.

Finałową Galę Pereł Mazowsza 2016 poprowadziła prezenterka telewizyjna i laureatka Telekamery Tele Tygodnia 2016 Aleksandra Kostka. Gości przywitali burmistrz Konstancina-Jeziorny Kazimierz Jańczuk oraz burmistrz Tarczyna Barbara Galicz. Następnie ogłoszono nominowanych w kategoriach Perła Przedsiębiorczości 2016, Perła Mazowsza 2016 oraz Perła Sportu 2016. Nagrody w każdej gminie wręczali burmistrzowie lub wójtowie oraz redaktor naczelna „Przeglądu Piaseczyńskiego” Agnieszka Zofia Piechowska. Warto podkreślić, że statuetki Pereł Mazowsza zostały przygotowane przez podopiecznych Fundacji Synapsis. Każda z nich to oryginalne, niepowtarzalne dzieło sztuki. Wieczór uświetnił występ artystyczny z utworami ze spektaklu „Miłość to ja…”, poświęconego Hannie Ordonównie, w wykonaniu solistki Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” Anny Lewandowskiej oraz pianisty Jaremy Jarosińskiego.

Fot. archiwum organizatora

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
28 lutego w Domu Kultury w Tarczynie odbyła się...
Fryderyk
W kuchni łączymy tradycję z nowatorstwem. Każde danie ma...