pierścionki ze stali chirurgicznej

Pierścionki ze stali chirurgicznej – 3 estetyczne i oryginalne rodzaje designu. Sprawdź!

Opublikowano: 20 września 2023

Zastanawiasz się nad kupnem pierścionka wykonanego ze stali chirurgicznej nazywanej również szlachetną? Nie jesteś pewna, który z modeli najpełniej podkreśli piękno nie tylko twoich dłoni, ale stroju i urody? Przeczytaj ten artykuł, a poznasz trzy rodzaje designu tego typu biżuterii. To wyjątkowe modele, które przykuwają uwagę, bo są nie tylko wyjątkowo estetycznie wykonane, ale również bardzo oryginalne. Oto one!

1. Minimalistyczne pierścionki ze stali chirurgicznej

Prosta obręcz pierścionka wykonanego ze stali chirurgicznej jest bardzo ozdobą niesamowicie popularną. Jej minimalistyczny design jest jednym z najbardziej uniwersalnych, jakie istnieją, bo pasuje do każdego stroju (bez cienia przesady). Pierścionek ze stali chirurgicznej (świetne modele znajdziesz tutaj: https://www.vezzi.pl/pierscionki-damskie/19008,stal-szlachetna) w minimalistycznym wydaniu podkreśli strój codzienny. Uzupełni także elegancki i stanie się stylowym dodatkiem w każdej stylizacji pomiędzy tymi dwoma biegunami formalności odzieży!

To jednak nie wszystko. Prosty i schludny design pierścionków tego rodzaju jest odpowiedni na niemal każdą okazję. Założysz go podczas spotkania ze znajomymi, na randkę czy wyjście do kina, a nawet wydarzenia o wyższym poziomie formalności. To prawdziwie uniwersalna ozdoba ciała, którą warto mieć w swojej kolekcji pierścionków ze stali nierdzewnej.

pierścionki ze stali chirurgicznej

2. Pierścionki – stal chirurgiczna – wiele połączonych obręczy

Modele pierścionków i pierścieni wykonanych ze stali szlachetnej przyjmują także formę wielu połączonych obręczy. Czasem ta forma przypomina spiralę, innym razem obręcze są łączone w jednym miejscu, które okala ozdobę w postaci kamienia naturalnego. Innym razem obręcze są łączone słupkami czy też mostkami, dzięki którym tworząc spójną całość.

Modele tego typu są zazwyczaj większe od tradycyjnych pierścionków o jednej obręczy. Z tego powodu polecane są osobom, które preferują rozwiązania zwracające na siebie uwagę. Biżuteria tego typu świetnie podkreśla wyraziste kreacje i pełne ekstrawagancji stylizacje modowe. Założysz je na wiele okazji, jednak uważaj na te o najwyższym stopniu formalności, bardzo poważne i doniosłe – nie do wszystkich pasuje ten rodzaj designu!

3. Pierścionek ze stali chirurgicznej z zawieszką

Ten rodzaj designu jest dość niestandardowy i ma nieco mniej zwolenniczek, jednak nie można mu odmówić ogromnej oryginalności. Zazwyczaj pierścionki mają jedną obręcz, ewentualnie dwie lub więcej, jednak każdy model zdobiony kryształkami czy kamieniami naturalnymi ma owe ozdoby wplecione w materiał obręczy. W przypadku pierścionka z zawieszką wygląda to zupełnie inaczej.

Do obręczy pierścionka mocuje się zawieszkę, która jest z nią połączona za pomocą bardzo niewielkiego łańcuszka o maksymalnie trzech ogniwach (modele z dłuższym łańcuszkiem zdarzają się nieco rzadziej). W zawieszce umieszcza się ozdobny kryształek lub kamień naturalny – barwy ozdób zależą od modelu, bywają jednak niezwykle różnorodne. Dzięki temu łatwiej jest dobrać taki pierścionek do konkretnego stroju czy okazji, stonować jego kolorystykę lub przeciwnie – postawić na bardziej jaskrawe, przykuwające uwagę barwy.

Oto trzy rodzaje ciekawych rodzajów designu pierścionków wykonywanych ze stali chirurgicznej. Każdy ma unikalne cechy, swoistą estetykę, poziom formalności i uniwersalności. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada twojemu gustowi i preferencjom, dopasuj go do stroju, a przekonasz się, jak ciekawie podkreśli twoją urodę i piękno twoich stylizacji!

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Summer Queen
Na pewno pamiętasz serial „Słoneczny Patrol”, który zapocząt...
bransoletka męska
Szukasz idealnego prezentu świątecznego dla niego? Bransolet...
Biżuteria
Sklep jubilerski Prestiż to to miejsce, w którym tradycja ju...
Lakier do włosów
Kiedy chodzi o lakier do włosów, istnieje wiele różnych rodz...
Bielizna Triumph
Posiadanie zarówno ładnej, jak i wygodnej bielizny t...