Menu

Praktyczne prezenty na parapetówkę

Urządzenie nowego mieszkania to nie lada wyzwanie. Nawet, kiedy wydaje się nam, że już wyposażyliśmy je we wszystko, co jest niezbędne, to przy najbliższej wizycie gości okazuje się, że nadal nie mamy wielu potrzebnych rzeczy. Na szczęście z pomocą przychodzą najbliżsi i impreza z okazji przeprowadzki. Co warto na nią przynieść? Sprawdźmy listę praktycznych prezentów na parapetówkę!

Elektryczny otwieracz do wina

Wiele osób na upominek wybiera kieliszki do wina. Nie jest to zły pomysł, jednak dość oklepany i decydując się na niego ryzykujemy, że zdublujemy zakup. Z tego też względu o wiele lepszy będzie otwieracz do wina, jednak nie taki klasyczny, a w wersji elektronicznej. Na co dzień rzadko spotkać go można w domach, ponieważ kosztuje nawet do 100 złotych, jednak jest niezwykle praktyczny. Dzięki niemy rozpieczętowanie butelki wina nie będzie wymagało użycia siły, a tym samym nie zabierze więcej niż kilka sekund.

Poduszki dekoracyjne

Poduszek nigdy za wiele. Sprawiają, że wnętrze staje się znacznie bardziej przytulne i zachęca do odpoczynku. Jeżeli jednak dotąd nie byliśmy w danym mieszkaniu, to postawmy na uniwersalne kolory, jak np. biel, beż czy odcienie szarości. Wówczas zyskamy pewność, że dobrze się dopasują do ogólnego wystroju. Poduszki dekoracyjne znajdziemy w ofercie https://www.indelo.pl/poduszki-dekoracyjne-cat-36, gdzie wyróżnia je bardzo atrakcyjna cena i szeroki wybór. Ciekawą propozycję stanowią poduszki z napisami.

Waga kuchenna

Przybory kuchenne zawsze się przydadzą, a ich ilość jest wprost niezliczona. O ile większość osób pamięta o zakupie patelni czy garnka, o tyle mało kiedy do głowy przychodzi nam zakup wagi kuchennej, a z pewnością okaże się nieoceniona, gdy wykonujemy potrawę z przepisu. Wagi kuchenne nie zabierają dużo miejsca, a przy tym są niezwykle dokładne. To idealny upominek dla miłośników gotowania.

Bon prezentowy

Nie zawsze wiemy, co mogłoby sprawić przyjemność osobie, które zamierzamy podarować prezent. Trudno też jednoznacznie określić, co może być jej potrzebne. Oczywiście możemy zadać takie pytanie, dzięki czemu zyskamy pewność, że nasz upominek będzie trafiony, jednak często w odpowiedzi usłyszymy grzecznościowy zwrot, wymijający przez co nadal będziemy w kropce. Rozwiązaniem może być wówczas zakup bonu prezentowego do sklepu z wyposażeniem wnętrz. Zyskamy wówczas pewność, że dobrze wydaliśmy pieniądze, a bon zostanie wykorzystywany w odpowiedni sposób.

Wybór prezentu na parapetówkę nie należy do najprostszych, jednak warto poszukać oryginalnych rozwiązań, które mogą sprawić radość i jednocześnie okazać się praktyczne. Powyższa lista bez wątpienia okaże się pomocna dla niejednej osoby więc pozostaje tylko życzyć udanych zakupów.

Jedna odpowiedź do “Praktyczne prezenty na parapetówkę”

  1. justa pisze:

    Praktyczna to jest kawa i słodycze, może poszłam po najmniejszej linii oporu, ale zamówiłam na poczcie kwiatowej kosz okolicznościowy na parapetówkę znajomych. Sama dostałam kiedyś dziwne kubki i nie pasującą rozmiarem pościel, więc wolałam tego uniknąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021