SMMASH

Wysoka jakość produktu, wytrzymałość, niezawodność – odzież sportowa SMMASH

Opublikowano: 3 sierpnia 2023

Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi – litry potu wylanego na zawodach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wyczyny te, uświadomiły nas, z jakimi doświadczeniami mierzą się sportowcy (doświadczeni oraz debiutanci) różnych dyscyplin sportowych. Nasze śledztwo nie było bezcelowe. Wręcz odwrotnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby następnie posłużyć do opracowania, a następnie stworzenia unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie wyniki zdobywasz.

Chcesz dowiedzieć się, co powoduje, że stroje SMMASH są wyjątkowe? Przedstawiamy przykłady nowatorskich metod, które w nich użyliśmy. Wypróbuj i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich niezawodność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym intensywnym wysiłku niewątpliwie widoczny jest pot, a także – nie do końca przyjemne “aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich podstawowym źródłem. Za to zjawisko odpowiedzialne są bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego powodu włókna zawierające się w ubraniach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, przez co są naturalnym elementem dającym możliwość na skuteczną walkę z takimi bakteriami. Włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale i aktywnie blokują wytwarzanie oraz rozmnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować najlepsze możliwości do ćwiczeń, czyli takie, które nie hamują Twoich ruchów, gwarantują idealne “czucie” oraz pełną swobodę, w produktach SMMASH pożytkujemy się unikalną technologią Nano-Stretch.

Dzięki temu nasze produkty zyskują idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a przede wszystkim – perfekcyjnie przystosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z kluczowych elementów, który decyduje o swobodzie, stopniu zmęczenia, a przede wszystkim – efektach ćwiczeń. Chcąc podczas treningów wydobywać z siebie maksimum – musisz zadbać o to, aby temperatura nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

Z rozwiązaniem ponownie pojawia się nasza odzież,  a także – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z tego powodu prawidłowo odprowadza pot skumulowany na skórze, zarówno dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i odpowiednio rozgrzane.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zainspirowana pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do podstawowych tkanin termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei zamieszczane za pośrednictwem nowoczesnej techniki – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika pozwala zyskać nawet 40% mocniejsze kolory, a najistotniejsze – nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest bezpieczna i z powodzeniem może służyć każdemu – także dzieciom czy alergikom. Sprawdź Teraz naszą ofertę, zrób prezent dla siebie i swoich bliskich.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- podczas codziennych treningów lub na sportowych turniejach. Zapewniamy, że natychmiastowo odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Gimnastyka artystyczna
Gimnastyka artystyczna to dyscyplina sportu, budując...
baggy jeans
Damskie baggy jeans to spodnie jeansowe o luźnym, workowatym...
Mazovia Cup
Wdniach 2-3 grudnia hala sportowa Gminnego Ośrodka Sportu i...
Torebki Crossbody
Wśród niezliczonej ilości dodatków, które stanowią nieodłącz...
bielizna na walentynki
Ulubione wino, kwiaty, romantyczny seans, sprawdzone gadżety...
Nowe artykuły
W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, gdzie rutyna...
Podróżowanie po Europie jest niezwykle atrakcyjne z wielu po...
Biura rachunkowe mogą podchodzić do realizacji usług w różny...