Zagraj o brylant na golfowym polu

Opublikowano: 7 czerwca 2016

11 i 12 czerwca na Polu Golfowym Arkadia odbędzie się 13 edycja Turnieju Golfowego o ,,Brylant A&A”. To Jedna z najstarszych cyklicznych imprez golfowych w Polsce.

Od 13 lat „na brylant” przyjeżdżają chętnie golfiści z całej Polski skuszenia atrakcyjnością turnieju, dobrym przygotowaniem pola oraz atrakcyjnymi nagrodami.

To jedyny taki turniej w którym wygrywają nie tylko najlepsi. Atrakcyjne nagrody przyznawane są niemal w każdej kategorii. Równie w kategorii netto oraz handicapowych.

Najprościej rzecz ujmując wygrać może każdy. Nie tylko ten najlepszy, typowany na zwycięzcę, ale i początkujący. W tym roku turniej opuści 13 zwycięzców, w tym również ten, który zajmie 13 miejsce (najtrudniejsze do przewidzenia). Można też wygrać pierścionek z brylantem na każdym z 9 dołków. Jest o co walczyć.

Turniej o Brylant wyróżnia wśród innych również piknikowa oprawa finału. Zaproszonych gości jest prawie 1 000. Dla nich i dla uczestników turnieju przygotowano wiele atrakcji. W tym roku główną jest koncert Urszuli. Oprócz koncertu uczestnicy finału Turnieju zobaczą też autorską kolekcję strojów inspirowanych golfem Elżbiety Fedor, dwa ekscytujące pokazy taneczne (Agencja Artystyczna Show Time) oraz oczywiście premierowy pokaz biżuterii A&A Domu Jubilerskiego.

więcej informacji: www.turniejobrylant.pl

rezerwacja: turniej@turniejobrylant.pl

 

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Maciej Orłoś
3 czerwca odbył się kolejny Turniej Golfowy o Brylant A&...
13 czerwca zakończył się dwudniowy Turniej Golfo...