Zainwestuj w dom, zainwestuj w przyszłość

Opublikowano: 10 stycznia 2024

Jesienią 2023 roku ruszyła sprzedaż domów, które powstają w ramach nowej inwestycji w Walendowie. Pierwsze nieruchomości już z końcem roku znalazły właścicieli. Stella Residence to wyjątkowe miejsce, na które składa się 36 luksusowych domów zaprojektowanych w duchu ekologii, zlokalizowanych w okolicy Lasów Sękocińskich, a zarazem w pobliżu punktów handlowych, oświatowych i usługowych. Początek nowego roku to idealny moment na zakup wymarzonego domu lub poczynienie przyszłościowej inwestycji.

Domy na osiedlu Stella Residence reprezentują ponadczasowy, klasyczny styl i dużą przestrzeń, która pozwoli domownikom spędzać czas wspólnie, spotykać się z przyjaciółmi, ale również cieszyć się prywatnością i chwilami wytchnienia w odosobnieniu. Deweloper postawił na funkcjonalny układ wnętrz – z możliwością rearanżacji i dostosowania do indywidualnych potrzeb, jak również na liczne udogodnienia zgodne z trendem zrównoważonego rozwoju. W standardzie klient może liczyć na rekuperację, pompę ciepła, panele fotowoltaiczne, system inteligentnego domu, klimatyzację oraz ogrzewanie podłogowe w całym domu.

Stella Residence

Atutem są też panoramiczne aluminiowe okna harmonijkowe wychodzące na ogród, co optycznie powiększa salon, a latem pozwala się cieszyć zielenią, która jest na wyciągnięcie ręki. Ponadto każda rezydencja posiada duży, dwustanowiskowy garaż z dodatkową powierzchnią użytkową i punktem ładowania samochodów, a także poddasze z możliwością samodzielnej aranżacji.

Osiedle zapewnia mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, a przy tym oferuje wiele możliwości rekreacji oraz sąsiedzkiej integracji w częściach wspólnych. Otoczenie również zachęca do spacerów i innych aktywności na świeżym powietrzu, w pobliskich lasach. Jeśli jednak zajdzie potrzeba wizyty w mieście, dojazd do Warszawy z Walendowa nie stanowi problemu. Dzięki drogom ekspresowym i korzystnej komunikacji można tam dotrzeć w zaledwie 20 minut.

Stella Residence

Dom to wciąż marzenie wielu z nas. Dla niektórych zakup nieruchomości jest z kolei sposobem na ulokowanie kapitału. Niezależnie od motywacji warto podjąć decyzję o zakupie właśnie teraz. Stella Residence to wyjątkowe miejsce warte bliższego poznania i inwestycji. Zwłaszcza teraz, gdy sytuacja gospodarcza zmienia się dynamicznie, a ulokowanie kapitału w nieruchomościach daje gwarancję bezpieczeństwa majątku.

Dodatkową zachętą niech będą atrakcyjne oferty, jakie wraz z rozpoczęciem budowy i sprzedaży domów z I etapu oferuje deweloper. Nie warto zastanawiać się zbyt długo, bo nieruchomości, szczególnie te o wysokim standardzie, zlokalizowane w pięknym otoczeniu, znikają z rynku bardzo szybko, czego dowodem są pierwsze transakcje zrealizowane z końcem 2023 roku.

Galeria zdjęć

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
etui na sztućce
Zbliża się Wielkanoc, a w głowie pojawiają się myśli, jak wy...
tekstylia
Urządzanie własnego mieszkania w taki sposób, by stworzyć sw...
kołdra Ludwika
Wyb...
bitcoin
Przez ponad dekadę widzieliśmy, jak Bitcoin wzrastał o setki...
Materac lateksowy
Wybór materaca to bardzo istotna decyzja. Prawidłowa...