Anna Maria Porowska

Światowa kariera w nieruchomościach pani Anny Marii Porowskiej

Opublikowano: 29 marca 2024

Anna Maria Porowska jest wybitną postacią w świecie biznesu. Znalazła się w gronie 50 najbardziej efektywnych kobiet w polskim biznesie według Forbesa. Te utalentowane kobiety przyczyniają się do sukcesu znanych firm, produktów i marek. Poznajmy bliżej dokonania Anny Marii Porowskiej w świecie biznesu.

Życie uczy nas negocjacji

Anna Maria Porowska jest wpływowym przedsiębiorcą i menedżerem ds. nieruchomości w Miami. Studia ukończyła na najlepszych światowych uniwersytetach mi.in: The University of Lausanne w Szwajcarii, oraz na The International University w Monaco. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Stanach Zjednoczonych jako menadżer ds. sprzedaży nieruchomości. Dzięki swojemu rozwojowi kariery znalazła się na liście 50 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w biznesie w 2024 roku.

Marzenia się spełniają…

Anna Maria Porowskaz licencja w “One Sotheby’s International Realty” z ponad 30 biurami na Florydzie  jest globalnym ekspertem ds. sprzedaży nieruchomości na  Florydzie  w miastach takich jak Miami, Hollywood, Fort Lauderdale, Pompano Beach, Boca Raton, Delray Beach, Royal Palm Beach. Jest Dyrektorem Stanowym w Stowarzyszeniu Florida Realtors oraz Gubernatorem w Stowarzyszeniu Miami Association of Realtors. Anna Maria reprezentuje ponad 230,000 agentów nieruchomości na Florydzie oraz ponad 60,000 w samym Miami, Broward oraz Palm Beach . Od wielu lat związana jest z działaniami marketingowymi na terenie Stanów Zjednoczonych. Swoim doświadczeniem dzieli się z Polonią, oraz wymienia się wiedzą z ludźmi z branży. Prowadzącą program American Dream TV, który nominowany jest do nagrody Emmy. Swoje wywiady skupia przede wszystkim na osobach realizujących swoje pasje a w szczególności na przedsiębiorczych kobietach, które osiągnęły bardzo dużo w swoim życiu zawodowym poprzez spełnienie swoich marzeń.  Slogan Anny Marii jest “Dreams are for real” czyli “Marzenia się spełniają”. Wierzy że w życiu trzeba spełniać marzenia i się realizować zawodowo. Ostatnią rozmowę jaką przeprowadziła była to projektantka mody Gunay Shiriyeva, w której kreacjach chodzą Rodziny Królewskie oraz celebryci. Jej ubiory są do kupienia w najlepszych hotelach w Dubaju takich jak Anantara Downtown Dubai, Jumeirah Zabeel Saray, Waldorf Astoria Ras Al Khaimah, Caesars Pałace Bluewaters Dubai, Sheraton Jumeirah Beach Resort, oraz Atlantis the Palm Dubai. Warto również wspomnieć że Anna Maria Porowska jest Ambasadorką reprezentująca Polskę podczas “Tullips Ball” czyli Balu Tulipanów  pod patronatem Królewskich Rodzin organizowanego przez Pana Clemens van Steijn .Można śmiało powiedzieć że nie ma rzeczy niemożliwych dla Anny Marii która swoją pasję do obrotu nieruchomości rozszerza poprzez ciężką pracę oraz zamiłowanie do ludzi i podróży.

 Co mówią o niej inni?

 „Anna jest najlepszym pośrednikiem w handlu nieruchomościami. Jest profesjonalistką, świetnie komunikuje się i negocjuje, doskonale słucha. Dołoży wszelkich starań, aby pomóc Ci pomyślnie sfinalizować zamknięcie. Anna jest zawsze na szczycie, zawsze odbiera telefony i SMS-y. Robi wszystko, co w jej mocy, aby podróż po nieruchomościach była jak najprzyjemniejsza. Pomogła mi nawet w oględzinach i adwokatu. Idzie o krok dalej. Anna była zaangażowana w cały proces. Jej obsługa posprzedażna jest wyjątkowa”Jhon M.

„GORĄCO POLECAM! Anna była niezwykle pomocna w znalezieniu naszego mieszkania. Pracowała dla nas niestrudzenie i bez niej nie bylibyśmy w stanie jej znaleźć. Za chwilę poprosilibyśmy o jej usługi ponownie, szukając czegokolwiek innego. Gorąco polecam każdemu, kto szuka pomocy i potrzebuje świetnego agenta! 5 gwiazdek! Dziękuję”Saqib K

materiał prasowy

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
kontener magazynowy
Kontenery magazynowe są nieodłącznym elementem współczesnego...
nieruchomości w Dominikanie
Formalności, jakich musimy dopełnić by nabyć nieruchomość w...
biuro rachunkowe
Biura rachunkowe mogą podchodzić do realizacji usług w różny...
Jesienią 2023 roku ruszyła sprzedaż domów, które pow...
Małgorzata Kuliga
Biznes to dla nas nie tylko zarobek, lecz przede wsz...