Menu
Land Rover

Bezpieczny zakup używanego Land Rovera.

Car-Master jest dealerem marek Jaguar i Land Rover. Oprócz najnowszych modeli obydwu producentów, Car-Master oferuje także samochody używane objęte specjalną gwarancją dealera.

Używane modele Land Rovera są dostępne w programie Approved. Przed sprzedażą każdy samochód jest poddawany gamie testów kontrolnych, aby zapewnić nabywcom najwyższą jakość i zagwarantować bezpieczny zakup.

Land Rover Approved – 2 lata gwarancji

Dwuletnią gwarancję Land Rover Approved mogą zostać objęte wyłącznie te samochody,  których wiek nie przekracza 6 lat, a przebieg w momencie sprzedaży wynosi mniej niż 150 tysięcy kilometrów.

W ramach gwarancji Land Rover Approved, wszelkie awarie są usuwane przez profesjonalny serwis, wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części. Nie ma także limitu wykonywanych napraw. Istnieje tylko jeden warunek: wartość każdej z nich nie może być wyższa niż aktualna wartość samochodu.

Land Rover Assistance – 2 lata ochrony

W ramach Land Rover Assistance, klienci, którzy zdecydują się na zakup samochodu w programie Approved, mogą skorzystać z dwuletniej ochrony pojazdu, dzięki której – nawet w przypadku zagubienia kluczyków – otrzymają natychmiastową pomoc.

Ochrona obowiązuje w każdej sytuacji, niezależnie od miejsca i okoliczności, w których doszło do awarii. Objęte są nią wszelkie zdarzenia, również te, które są spowodowane przez właściciela pojazdu. Dzięki wspomnianej ochronie klient może czuć się bezpieczne w każdej chwili – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Kontrola 165 punktów samochodu

Każdy samochód objęty programem Land Rover Approved przechodzi badania techniczne. Pracownicy autoryzowanego serwisu rzetelnie sprawdzają stan samochodu i przygotowują go do sprzedaży.

Kontroli poddaje się aż 165 różnych elementów. Badaniu podlega wnętrze pojazdu, układ napędowy, układ hamulcowy, karoseria i lakier. Po wykonanej kontroli, samochód, który spełnia określone wymagania, jest przekazywany do sprzedaży. Co więcej, klient otrzymuje dokument, który poświadcza, że jego auto jest w idealnym stanie technicznym.

Profesjonalne testy samochodu

Land Rover stawia przede wszystkim na kontrolę pracy samochodu w warunkach drogowych. Każdy z techników badających stan auta ma pełną wiedzę na temat danego modelu. Dzięki temu funkcjonowanie układu napędowego, skrzyni biegów oraz poszczególnych podzespołów podlega szczegółowym testom. Kontrola obejmuje również historię pojazdu, wraz ze sprawdzeniem zapisów w książce serwisowej.

Podnoszenie jakości to nasza specjalność!

Utrzymanie najwyższych standardów jest dla Car-Master priorytetem. Dlatego salony i serwis regularnie przechodzą szczegółowe audyty, dzięki którym klienci mogą mieć pewność, że firma oferuje usługi na najwyższym poziomie. Każdy z przeprowadzonych audytów obejmuje wiele elementów funkcjonowania firmy, od kontaktów z klientami, aż po kontrolę techniczną sprzedawanych pojazdów.

Podsumowując, samochody sprzedawane w ofercie Land Rover Approved to optymalne rozwiązanie dla klientów, którzy szukają niezawodnego samochodu używanego.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową www.car-master.com.pl i do salonów Car-Master w Krakowie i Nowym Sączu.

Jedna odpowiedź do “Bezpieczny zakup używanego Land Rovera.”

  1. Mareczek pisze:

    Land Rower – używany to worek kasy wydany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023