Jaki powinien być idealny samochód ślubny?

Opublikowano: 9 lutego 2017

Idealny samochód ślubny? Dla nas ta kwestia jest prosta. Może być własny albo wynajmowany, ale najważniejsze, żeby się nie zepsuł po drodze i robił wrażenie na gościach. No tak, ale kobiety widzą to trochę inaczej i tych cech idealnego samochodu mogą wymienić dużo więcej. W sumie powinno nam zależeć na tym, by nasza wybranka pojechała do ślubu wymarzonym samochodem. No ale jaki powinien on być?

Idealne auto do ślubu, czyli jakie?

Jak wiadomo, dla kobiety ślub jest wyjątkowym dniem. Najlepiej, żeby był bajkowy, huczny i wyglądał tak, jak na tych wszystkich filmach romantycznych, które tak uwielbia. A my? Najchętniej schowalibyśmy się na te kilka miesięcy przed ślubem i wyszli dopiero, kiedy już trzeba będzie pofatygować się do kościoła. Nic dziwnego, według badań CBOS aż 45% mężczyzn boi się ślubu z obawy o utratę wolności.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że jeśli już się zdecydujemy, jest to dla nas tak samo ważny dzień. Ale… te wszystkie przygotowania, kupowanie obrączek, wybieranie sali, koloru zaproszeń… To nie dla nas. No ale samochody? To coś, na czym się znamy, dlatego nic nie stoi nam na przeszkodzie, by pomóc wybrać naszej ukochanej ten odpowiedni i wymarzony. Ona zapewne zdecyduje, jaki ma mieć kolor, jakie dekorację, ale możemy zawsze coś doradzić względem marki, awaryjności czy komfortu jazdy.

Przede wszystkim samochód powinien być elegancki i wyjątkowy. Jeśli mamy małe autko miejskie albo jakiegoś starego gruchota, na pewno nie będzie on odpowiedni do ślubu. To jest najważniejszy dzień w życiu, więc i jego oprawa powinna być odpowiednia. Nie oznacza to od razu, że macie wybierać londyński autobus. Ale co powiecie na zabytkowego Cadillaca albo Porsche w wersji kabrio? Taki samochód na pewno wzbudzi zachwyt wśród gości i sprawi, że będziecie czuć się naprawdę wyjątkowo.

To Wasz dzień, dlatego możecie sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Po trzecie, na czym nam szczególnie powinno zależeć, to aby auto było niezawodne. Nie możemy sobie pozwolić w tym dniu na żadne wpadki, dlatego musimy wcześniej sprawdzić stan techniczny pojazdu. Chyba nie chcemy spóźnić się do kościoła czy urzędu? Warto również wyjechać trochę wcześniej z domu, by w razie niespodziewanej awarii zdążyć ją jeszcze naprawić.

Ile kosztuje wynajem samochodu do ślubu?

Koszt auta również odgrywa dużą rolę. Dobrze wiemy, jak wiele wydatków mamy przy okazji ślubu, dlatego nie warto aż tyle wydawać na samochód, w którym w wielu przypadkach spędzimy jedynie pół godziny.

Przede wszystkim musimy porównać oferty wynajmu, ale także sprawdzić, czy podawana jest cena za godzinę czy na cały czas trwania wesela. Pierwsza opcja sprawdzi się, gdy droga z domu do kościoła i sali weselnej jest niedaleka albo gdy planujemy ślub bez zabawy weselnej. Jeśli jednak sam dojazd do kościoła czy na salę zajmuje nam bardzo dużo czasu, warto zastanowić się nad drugą opcją – radzi specjalista z portalu auta-wesele.pl.

Idealne auto powinno być także wygodne. Przede wszystkim warto wybrać taki pojazd, który pomieści również świadków oraz obszerną sukienkę panny młodej. W przeciwnym razie ślubna kreacja może być wygnieciona. Jednym z podstawowych elementów, które składają się na wygląd auta, jest także jego dekoracja. Warto zdać się na kwiaciarnię, w której panna młoda zamawia wiązankę, by dobrać odpowiednie kwiaty pod kolor i styl bukietu. Jeśli z kolei zamierzamy wykorzystać samochód do sesji ślubnej, ważne, żeby był fotogeniczny. Szczególnie dobrze prezentują się na zdjęciach samochody zabytkowe.


Dekoracje ślubne do domu, które sprawią, że Twój dom stanie się romantycznym azylem miłości.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
fryzury ślubne
Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary, a fryzura pann...
Piotra Laube
Firma Astara Western Europe, wyłączny importer samoc...
Mercedes AMG GT 63 S E PERFORMANCE Coupé
Mercedes-Benz nie przestaje zadziwiać. Najnowsza perła w kor...
Nowy Nissan Juke
...
Serwis klimatyzacji samochodowej
Niemal wszystkie popularne modele samochodów, które zostały...