Certina DS-8 Lady Moon Phase C033 - zegarek

Certina – DS-8 Lady/Gent Moon Phase – rozgwieżdżone modele

Opublikowano: 21 grudnia 2018

Na obydwa nowe modele Certina oddziałuje księżyc: nowy zegarek DS-8 Lady Moon Phase i jej męski towarzysz DS-8 Gent Moon Phase codziennie darują swym właścicielom gwiazdkę z nieba. I to na dwa sposoby jednocześnie: w nowych modelach Certina łączy klasyczny wyświetlacz faz księżyca z przejrzystym i nowoczesnym designem – a ich wyjątkową precyzję potwierdza certyfikat chronometru COSC.

Wersja dla mężczyzn

DS-8 Gent Moon Phase w wersji dla mężczyzn posiada kopertę o średnicy 41 mm, wykonaną z satynowanej/polerowanej stali szlachetnej. Tarcza w kolorze srebrnym, wykończona szlifem słonecznym, stanowi tło dla wyświetlacza faz księżyca znajdującego się na godzinie szóstej: mieniący się księżyc przemierza swą drogę po ciemnoniebieskim i gwieździstym nocnym niebie. Złocisty połysk nadają mu wykonane z różowego złota wskazówki i indeksy, które dzięki powłoce SuperLumiNova pozostają czytelne w ciemności – lub gdy księżyc jest w nowiu. Dopełnienie stanowi szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną oraz pasek z brązowej skóry z tłoczeniami na wzór skóry krokodyla. Dostępne są również alternatywne wersje tego modelu.

 Certina DS-8 Moon Phase C033 - zegarek

Lady Moon – rozgwieżdżona tarcza

Certina DS-8 Lady Moon Phase to zdecydowanie kobieca wersja tej bogatej w tradycje kompilacji: piękna koperta o średnicy 32,5 mm, wykonana ze stali szlachetnej, posiada powłokę z różowego złota nakładaną metodą PVD. Tarcza z białej masy perłowej oraz mieniące się wskazówki i indeksy z różowego złota stanowią tło dla wyświetlacza faz księżyca na godzinie szóstej. Delikatnie zarysowane gwiazdki na białej, wykończonej szlifem słonecznym tarczy wewnętrznej stanowią kontynuację dla roziskrzonego firmamentu w wycięciu tarczy. Model posiada pasek z białej skóry, z tłoczeniami we wzór skóry krokodyla, lecz dostępne są także wersje wykonane z innych materiałów i o innej kolorystyce.

Mechanizm Precidrive™

Oba nowe modele Certina DS-8 Lady Moon Phase ze wskazaniem faz księżyca prezentują się znakomicie razem i osobno. Są zawsze wyjątkowo dokładne: we wnętrzu każdego z nich znajduje się nowoczesny mechanizm Precidrive™, który zapewnia precyzyjne i niezawodne działanie. COSC – niezależny szwajcarski instytut testowania chronometrów – potwierdza obie te cechy certyfikatem. Nie trzeba dodawać, że nowe modele DS-8 wyposażone są również w podwójny system zabezpieczeń DS Double Security, dzięki czemu łączą elegancki wygląd z wyjątkową odpornością.

Certina DS-8 Moon Phase C033 - zegarek

_________________________

Opracowanie: Jarosław Adkowski

Zdjęcia: materiały prasowe

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Zegarki Guess
Sezon letni sprzyja metamorfozom w różnych sferach życia. Do...
Zmiana czasu
Statystycznie jednym z najczęstszych pytań, jakie zadają sob...
Huawei Watch GT3 Pro
Wiele osób z pewnością przyzna nam, że nabycie odpowiedniego...
paski do Garmin
...
Huawei Watch Gt3 Pro Sport
Huawei niedawno wprowadził na rynek swój najnowszy zegarek s...