Flyspot

Chcesz profesjonalnie latać w tunelu aerodynamicznym? – Zapisz się na szkolenie indoor skydiving!

Opublikowano: 19 lutego 2021

Flyspot, aerodynamiczny tunel, w którym można szybować, opadać i wzlatywać niczym ptak, jest już dobrze znany miłośnikom aktywnego wypoczynku. Jednak z lotów w tunelu korzystać mogą nie tylko amatorzy i poszukiwacze intensywnych wrażeń, ale także chętni, którzy chcą profesjonalnie trenować skoki spadochronowe.

Szkolenie z indoor skydivingu to doskonały wstęp do uprawiania wyczynowego sportu, a nie wyłącznie rozrywkowy program treningowy.

Flyspot – lataj w tunelu

Tunel aerodynamiczny Flyspot jest ogromną, pionową tubą, w której zamontowano wentylatory o tak dużej mocy, że ich działanie jest w stanie odtworzyć warunki panujące w powietrzu podczas swobodnego spadania. Użytkownik tunelu wyposażony w gogle, kask i specjalistyczny kombinezon czuje się tak, jakby skoczył ze spadochronem, ale wciąż jest blisko ziemi. Uczucia towarzyszące takiemu lotowi oddają te, które doskonale znają spadochroniarze.

Tunel dostępny jest dla osób w wieku od 3 lat, dzięki czemu często jest centrum rodzinnej rozrywki i świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu, wyprawienie urodzin, ale coraz częściej staje się wstępem do przygody, jaką są prawdziwe skoki ze spadochronem. Programy szkoleniowe Flyspot obejmują nawet tych użytkowników, którzy profesjonalnie skaczą lub chcą zdobyć odpowiednie uprawnienia.

Szkolenie indoor skydiving – dla kogo?

W kompleksie rozrywkowym z tunelem Flyspot ogromną popularnością cieszą się loty rekreacyjne. Każdy może skorzystać z oferty latania z instruktorem, poczuć się jak ptak lub prawdziwy spadochroniarz. Natomiast szkolenie indoor skydiving jest alternatywą dla zajęć rekreacyjnych. Zainteresuje tych użytkowników Flyspot, którzy z zabawy chcą przejść poziom wyżej i być może stać się specjalistami w zakresie skoków spadochronowych.

Zanim zaczniesz szkolenie AFF, odwiedź Flyspot

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, trenować w sposób bezpieczny i niezależnie od pogody, marzysz o zdobyciu uprawnień AFF i o samodzielnych skokach spadochronowych, oferta Flyspot jest dla Ciebie. AFF to skrót pochodzący z angielskiego Accelerated Free Fall i oznacza przyspieszoną naukę swobodnego spadania. Tego typu szkolenie spadochronowe szybko przygotowuje przyszłego skoczka do samodzielnych skoków z opóźnionym otwarciem spadochronu.

W tunelu aerodynamicznym można rozwijać swoje umiejętności w sposób metodyczny, jeszcze przed podjęciem oficjalnego szkolenia AFF ze skoczkami spadochronowymi lub w trakcie kursów spadochronowych. Nad postępami kursanta Flyspot czuwają doświadczeni instruktorzy, a podczas lotów w tunelu panują warunki bardzo podobne do tych, które odczuwane są w trakcie swobodnego spadania w przestworzach. Profesjonalny trening w tunelu Flyspot to doskonała metoda, by szybko ukończyć kurs spadochronowy AFF. Sezon skoków zaczyna się wiosną, ale trenować w tunelu aerodynamicznym można przez cały rok!

Flyspot

Program szkolenia indoor skydiving

Sposób szkolenia  indoor skydiving znacząco różni się od lotów rekreacyjnych i tych wykonywanych w tunelu w ramach rozrywki. Loty rekreacyjne mają przede wszystkim sprawić niesamowitą frajdę, mogą z nich korzystać osoby ciekawe świata, wrażeń, chcące doznać niesamowitego uczucia swobodnego spadania. Program lotów indoor skydiving to nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim poważne, zaawansowane szkolenie, które obejmuje stabilizację ciała, utrzymanie prawidłowej sylwetki podczas lotu, a także wykonywanie kontrolowanych obrotów. Podczas zajęć realizowana jest także symulacja spadania.

Czego nauczysz się na szkoleniu Flyspot?

Profesjonalne szkolenie z latania w tunelu aerodynamicznym sprawi, że nabędziesz umiejętności niezbędne podczas zdobywania uprawnień AFF:

  • nauczysz się utrzymywania stabilnej sylwetki podczas swobodnego spadania,
  • dowiesz się, jak wykonywać kontrolowane obroty,
  • opanujesz loty w płaszczyznach góra-dół oraz przód-tył,
  • będziesz bezpieczny, bo w tunelu aerodynamicznym zajęcia odbywają się z doświadczonym instruktorem.

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie Flyspot?

Szkolenie indoor skydiving prowadzą profesjonaliści, instruktorzy z odpowiednimi uprawnieniami i właściwym podejściem do edukowania. W kadrze instruktorów są osoby, które czynnie skaczą ze spadochronem. Podczas kursu indoor skydiving czujesz się bezpiecznie i możesz odkrywać uroki swobodnego spadania. Jeden lot trwa tyle czasu, co dwa skoki spadochronowe, a podczas zajęć wykonuje się minimum dwa loty.

Każdy uczestnik, zanim wejdzie do tunelu, zapoznaje się ze znakami szkoleniowymi, które służą do komunikacji podczas spadania. Takie same stosowane są także podczas profesjonalnego szkolenia AFF. We Flyspot kursant otrzymuje sprawdzony i zdezynfekowany sprzęt: kask, gogle, kombinezon, a po locie dostaje film nagrany podczas sesji latania. Jest on nie tylko pamiątką, ale także służy do szkolenia. Można go omówić razem z instruktorem, który zwróci uwagę na korzystne i niekorzystne zachowania podczas lotu.

Flyspot

Vouchery Flyspot na naukę latania

Nawet teraz Flyspot jest czynny i loty w tunelu odbywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Reżim ma na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Można więc bez obaw zapisać się na kurs dla osób, które chcą profesjonalnie latać w tunelu aerodynamicznym albo zakupić prezent w postaci lotów dla bliskiej osoby. Z zajęć skorzystać mogą także osoby, które otrzymały voucher na takie szkolenie.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
User Experience
Konkurencja o konsumenta jest obecnie bardzo duża. Zdecydowa...
szkolenia
Kursy i szkolenia stacjonarne lub online to...
Szkolenie
Codzienna praca z klientami rynku motoryzacyjnego w obszarze...
szkolenie RODO
Ku przerażeniu przedsiębiorców, RODO już zbiera żniwa. Ci, k...
obiekty konferencyjne
Mówi się, że każda konferenc...