trening EMS

Czym jest trening EMS i dlaczego warto rozpocząć ćwiczenia?

Opublikowano: 17 sierpnia 2021

Dziś coraz więcej osób decyduje się na treningi EMS. Co kryje się za tym pojęciem i jakie efekty można uzyskać? Dowiedz się więcej, a komfort ćwiczeń zawsze będzie po Twojej stronie. Poznaj kilka wskazówek i skorzystaj z tego rewolucyjnego rozwiązania.

Co to jest trening EMS?

Za skrótem EMS kryje się elektrostymulacja mięśni. Mowa tu o rewolucyjnej metodzie treningu, która znakomicie sprawdza się wśród osób, poszukujących drogi do zrzucenia zbędnych kilogramów, wzmocnienia mięśni czy pozbycia się cellulitu. Ponadto regularny trening przekłada się na bardzo atrakcyjny wygląd skóry i pozwala cieszyć się dobrym zdrowiem przez lata. To doskonała propozycja dla wszystkich osób, którym na co dzień towarzyszą dobre nawyki.

Trening EMS – na czym polega?

Podczas treningu EMS całe ciało ulega elektrostymulacji. Impulsy o określonej częstotliwości decydują o intensywnej pracy mięśni, co przekłada się na efekt podobny do treningu z ciężarami na siłowni. Jednak w przypadku EMS, ryzyko kontuzji jest znacznie niższe, a same ćwiczenia są dużo bardziej komfortowe. Ponadto trening wzmacnia ciało oraz obniża napięcie mięśniowe. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób zmęczonych monotonią siłowni, decyduje się na takie rozwiązanie.

Oczywiście warto skorzystać z usług uznanych trenerów. Atuty treningu EMS odkryją przed Tobą profesjonalni instruktorzy z firmy MEON EMS. Zdecydowanie polecamy zapoznać się ze szczegółami.

Jak wygląda trening z elektrostymulacją mięśni?

Każdy trening odbywa się profesjonalnym studiu i jest poprzedzony 10-minutową rozgrzewką. Oczywiście nad właściwym przebiegiem ćwiczeń czuwa instruktor, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i zatroszczy się o bezpieczeństwo uczestników. To sprawia, że ryzyko urazów zredukowane jest do absolutnego minimum, a ćwiczenia przeznaczone są zarówno dla osób młodych, jak i…młodych duchem!

Zaufaj ekspertom

Metodę treningu EMS opracowali prawdziwi specjaliści, którzy za swój cel uznali dostarczenie bezpiecznych, a zarazem efektywnych rozwiązań. I był to strzał w dziesiątkę, gdyż elektrostymulacja spotkała się z zainteresowaniem wielu miłośników zdrowego stylu życia. Zdecydowanie warto zaufać specjalistom, którzy doskonale znają się na rzeczy i mogą zaproponować skuteczny oraz komfortowy trening.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonej alternatywy dla siłowni i chcesz zmienić swoje nawyki, zachęcamy do skorzystania z tej opcji. Po treningach z instruktorami MEON EMS poczujesz się znacznie lepiej. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, czy wzmocnić masę mięśniową – obok tej propozycji nie sposób przejść obojętnie.

Jeżeli nadal nie wiesz, jak wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb, odwiedź stronę MEON EMS lub skontaktuj się z doświadczoną obsługą. Poznaj szczegółowe informacje i ćwicz bez żadnych kompromisów.

fot. impulsetraining.pl

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
skarpety trekkingowe
Wybierając się w góry, musimy zadbać o odpowiedni strój. O i...
aktywność fizyczna
Dni stają się coraz dłuższe, zza chmur odważniej wychyla się...
Gimnastyka artystyczna
Gimnastyka artystyczna to dyscyplina sportu, budując...
Mazovia Cup
Wdniach 2-3 grudnia hala sportowa Gminnego Ośrodka Sportu i...
AWAKE
Awake, szwedzki producent desek z napędem elektrycznym oraz...