ochrona intymna

Długotrwała ochrona intymna

Opublikowano: 4 stycznia 2017

Dyskomfort związany z infekcjami intymnymi jest znany niemalże każdej kobiecie. Ich podłoże może być bardzo różne, jednak jednym z najlepszych sposobów na to, by się ich ustrzec jest stosowanie specjalnie przystosowanych środków, które będą zapobiegać i leczyć pojawiające się problemy zdrowia intymnego. Jaki środek jest polecany i wybierany przez Polki najczęściej?

Utrzymanie odpowiedniego pH pochwy i właściwej flory bakteryjnej jest kluczowe do zapewnienia sobie właściwego komfortu życia. Jednym z najczęściej wybieranych produktów zapewniającym długotrwałą ochronę zdrowia intymnego jest prOVag. Jest to środek przeznaczenia medycznego, który zawiera aż trzy szczepy żywych bakterii z rodzaju Lactobacillus, które występują w organizmie polskich kobiet, jest to niezwykle ważne, aby stosowane preparaty były jak najlepiej dopasowane do środowiska pochwy kobiet żyjących na danym terenie geograficznym. Idealne dostosowanie szczepów bakterii do specyfiki ciała Polek sprawia, że produkt jest znacznie skuteczniejszy.


Zwolnienie lekarskie online


Stosowanie preparatu jest zalecane kobietom w wielu przypadkach – najczęściej osobom z nawracającymi problemami w obrębie układu moczowo-płciowego, kobietom w ciąży, po połogu, w okresie około menopauzalnym, a także w trakcie i po menstruacji. Probiotyk należy przyjmować także w wypadku uczęszczania na basen, korzystania z jacuzzi, solarium, podczas wakacyjnych kąpieli w morzach czy jeziorach, oraz w trakcie długich podróży. Wskazaniem do stosowania produktów ochraniających nasze okolice intymne, jest także antybiotykoterapia, wiążąca się z możliwym wyjałowieniem organizmu i flory bakteryjnej, oraz stosowana antykoncepcja.

Produkt prOVag jest środkiem stosowania doustnego. Dzięki temu może działać dwutorowo- zarówno na układ pokarmowy, jak i moczowo-płciowy. Zawiera bakterie, które występują naturalnie w ciele Polek, kolonizują one układ pokarmowy oraz pochwę i odbyt. Pomagają w odbudowie właściwej mikroflory bakteryjnej układów i utrzymania prawidłowego pH pochwy.

Zalety stosowania i działanie probiotyku prOVag są docenione przez wiele kobiet, co wykazują badania.  Podkreślany jest wpływ produktu na zmniejszenie uczucia dyskomfortu w okolicach intymnych, dbanie o utrzymanie właściwej mikroflor układu rozrodczego i pokarmowego, poprawa pasażu jelit.

Produkt posiada pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Stosując prOVag zapewnisz sobie długotrwałą ochronę zdrowia intymnego. Poprawa komfortu życia jest niemalże natychmiastowo zauważalna, w badaniach podkreśla to 93% kobiet, 96% planuje stosować produkt nadal, a 97% poleci go kolejnym kobietom.


Zaburzenia prawidłowego funkcjonowania pochwy

Tagi: ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Przeszczep włosów
Wypadanie włosów to problem, który dotyka w...
Earl Grey
Herbata czarna jest jednym z najpopularniejszych nap...
Odświeżacz powietrza
W biurze oraz w domu powietrze może wydawać się nieświeże. B...
Soczewki kontaktowe
Wybór odpowiednich soczewek kontaktowych jest kluczowym aspe...
radiofrekwencja mikroigłowa
Nazywana nieoperacyjnym liftingiem, polecana jako zabieg, kt...