Menu
EMT-Systems

EMT-Systems – Zadowolony klient najcenniejszą nagrodą

Mamy stałych klientów, którzy ufają naszym specjalistom i zadowoleni z kursów, wracają do nas, a to najlepszy dowód, że dobrze wywiązujemy się ze swoich zadań – mówi Grzegorz Wszołek, prezes EMT-Systems

Jak oferta szkoleniowa EMT-Systems wpływa na przygotowanie kadr na potrzeby przemysłu?

Grzegorz Wszołek, prezes EMT-Systems

Grzegorz Wszołek, prezes EMT-Systems

Grzegorz Wszołek – Na przestrzeni 12 lat nasza firma z jednoosobowej działalności urosła do rangi największego usługodawcy w Polsce w zakresie szkoleń technicznych. Firmy działające w przemyśle mają duże potrzeby związane z inwestowaniem w wiedzę pracowników. Niestety do niedawna nie było na rynku odpowiedniej oferty. My wypełniliśmy tę lukę. Większość firm produkcyjnych ma w swoich budżetach środki przewidziane na rozwój i podnoszenie kompetencji kadr.

Myślę, że nasza szeroka oferta, obejmująca całą gamę zagadnień związanych z przemysłem, pozytywnie wpływa na wzrost jakości produkcji i budowanie potencjału gospodarczego. Tym bardziej że wyspecjalizowaliśmy się w twardych szkoleniach technicznych, które są na rynku niszą. Cały czas szukamy nowych tematów, ale też wsłuchujemy się w głos klientów – ok. 30 proc. naszej oferty to szkolenia szyte na miarę. Skupiamy się na takich kierunkach, jak automatyka, robotyka, które stanowią przyszłość przemysłu, ze szczególnym naciskiem na Przemysł 4.0 i najnowsze trendy.

Pański pomysł na biznes został wielokrotnie doceniony. Co jest dla pana największą nagrodą?

Grzegorz Wszołek – Nie chciałbym wyróżniać żadnej z nagród, które nam przyznano. Każda jest cenna. Dla mnie osobiście najwięcej znaczą dobre opinie o naszej firmie. Mamy stałych klientów, którzy ufają naszym specjalistom i zadowoleni z kursów, wracają do nas, a to najlepszy dowód, że dobrze wywiązujemy się ze swoich zadań.

Rozmawiała Marlena Szczęsna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023