Małgorzata Kuliga

Małgorzata Kuliga – Pomagamy na wiele sposobów

Opublikowano: 2 stycznia 2024

Biznes to dla nas nie tylko zarobek, lecz przede wszystkim szansa na wpływ na otaczający nas świat i realne wsparcie potrzebujących – mówi Małgorzata Kuliga, właścicielka firmy Podkarpacki Catering Dietetyczny Zielona Terapia

Pani firma otrzymała wyróżnienie w tegorocznej edycji konkursu Sposób na Sukces. Czego jest ono zasługą?

Małgorzata Kuliga Wyróżnienie w konkursie Sposób na Sukces to efekt wspólnego wysiłku całego zespołu, od produkcji po logistykę. Zaangażowanie moich współpracowników pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasza filozofia, stawiająca człowieka najwyżej wśród priorytetów, manifestuje się nie tylko w codziennej pracy, lecz także w społecznym zaangażowaniu − poprzez akcje charytatywne, pomoc lokalnym jednostkom i udział w życiu społecznym. Biznes to dla nas nie tylko zarobek, lecz przede wszystkim szansa na wpływ na otaczający nas świat i realne wsparcie potrzebujących.

Czym wyróżnia się oferta cateringu dietetycznego Zielona Terapia?

Małgorzata Kuliga Gotowanie to nasza pasja, dlatego robimy to z miłością. Wyróżnia nas także indywidualne podejście do klientów na Podkarpaciu. Bliski kontakt z nimi pozwala na dostosowywanie jadłospisów do ich rzeczywistych potrzeb. Działamy lokalnie, oferując usługi na najwyższym poziomie, pomagając klientom z różnymi schorzeniami, takimi jak cukrzyca, nietolerancje pokarmowe, insulinooporność, nadwaga, otyłość, wysoki cholesterol czy nadciśnienie. Pozytywne opinie, wystawiane np. na podstawie poprawy wyników badań u osób z niewydolnością tarczycy, stanowią dla nas motywację do dalszego doskonalenia oferty.

Rozmawiała Zuzanna Maj

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
biuro rachunkowe
Biura rachunkowe mogą podchodzić do realizacji usług w różny...
chlebek bananowy
Słuchajcie, w polskich domach pielęgnuje się od zaws...
Żaneta Ściwiarska
Wszystko zaczęło się od moich prób naprawy samej sie...
Węgry
Co warto zwiedzić na Węgrzech? Jaki...
Janusz Fic
Zawsze staramy się szukać konsensusu i optymalnych r...