Pokój hotelowy Zamek Gniew

Hotel Zamek Gniew – nowe inwestycje

Opublikowano: 5 czerwca 2018

Hotel Zamek Gniew to czterogwiazdkowy zespół zamkowy mieszczący się w miejscowości Gniew w województwie pomorskim – usytuowany na malowniczym wzgórzu nad Wisłą. W hotelu od ponad 25 lat organizowane są wydarzenia kulturalne nawiązujące do tradycji (pokazy rycerskie, biesiady) oraz profesjonalne konferencje biznesowe. Teren obiektu jest również doskonałym miejscem do realizacji imprez outdoorowych, natomiast zadaszony przestronny dziedziniec umożliwia zorganizowanie większych eventów.

Powiększenie bazy noclegowej

Na przełomie 2017 i 2018 roku, w odpowiedzi na rosnące oczekiwania sektora MICE (ang. Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitons Industry), czyli turystyki biznesowej, rozpoczęto na terenie zamkowego wzgórza kolejną inwestycję. W kwietniu br. baza noclegowa zamku powiększyła się o kolejnych 17 apartamentów, do dyspozycji gości oddane zostały również: klub „Karczma Zamkowa” oraz kręgielnia. Każdy z nowych apartamentów stanowi eklektyczne połączenie średniowiecznego klimatu z nowoczesnym komfortowym designem.

Kolejne etapy inwestycji

Aktualnie w przygotowaniu jest również dodatkowa powierzchnia konferencyjno-bankietowa – nowoczesny namiot o powierzchni 300 m2. W planach jest również stworzenie kameralnej restauracji, gdzie za stworzenie popisowych, autorskich dań odpowiedzialny będzie szef kuchni Mariusz Gachewicz. Następnym etapem inwestycji jest uruchomienie pod koniec wakacji rekreacyjnego kompleksu, w obrębie którego znajdą się gabinety odnowy biologicznej oraz basen. Dla najmłodszych gości hotelowych przygotowana zostanie z kolei sala zabaw (120 m2), idealna do zaplanowania urodzin czy rodzinnych przyjęć z elementami animacji.

Zamek Gniew - oferta noclegowa

Zapraszamy serdecznie do zaplanowania wypoczynku w tym unikatowym obiekcie.

________________

Fot. Hotel Zamek Gniew

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Hotel Amber Park
Bałtyk jest piękny o każdej porze roku. Szerokie plaże i nad...
Perfect SPA Awards
20 marca 2023 r. w warszawskim Hotelu Marriott podcz...
SPA dla dwojga
Szukasz ciekawego pomysłu na to, jak znów rozpalić ogień w T...
hotel ze SPA nad morzem
Możliwość wyjazdu do hotelu ze SPA znajdującym się w otoczen...
hotel przy autostradzie
Niedawno temu podróżowaliśmy z województwa lubelskiego na za...