Hotel Amber Park

Wyjazd nad Bałtyk po sezonie? To świetny pomysł!

Opublikowano: 4 września 2023

Bałtyk jest piękny o każdej porze roku. Szerokie plaże i nadmorskie promenady zachęcają do długich spacerów. Szum fal i piski mew zresetują głowę i sprawią, że nabierzesz energii. Zaletą posezonowych wyjazdów jest cisza w przybrzeżnych miejscowościach i atrakcyjne obniżki cen za pobyt w hotelach i pensjonatach. Przeczytaj i poznaj bliżej ofertę hotelu Amber Park w Niechorzu, a potem zaplanuj wyjazd na Pomorze Zachodnie.

Niechorze – urokliwa miejscowość wypoczynkowa niedaleko Kołobrzegu

Niechorze to kameralna miejscowość położona między Rewalem a Kołobrzegiem. Niewielka odległość, bo zaledwie 50 km, dzieli ją od Międzyzdrojów. Samo Niechorze również ma sporo atrakcji, więc na pewno nikt tam się nie będzie nudził. Turystów zachwycają szerokie plaże, zarówno w samym Niechorzu, jak i sąsiednim Rewalu i Pogorzelicy. Wybrzeże otoczone jest iglastym lasem, a klimatu tajemniczości dodają okolicy ruiny kościoła w Trzęsaczu. Przepiękne jest także jezioro Liwia Łuża w Niechorzu, przybrzeżne pomosty do łowienia ryb i obserwowania ptaków i okoliczne ścieżki. Atrakcje turystyczne w Niechorzu i okolicy, to:

 • Latarnia Morska,
 • Oceanarium Niechorze,
 • Motylarnia Niechorze,
 • Park Miniatur Latarni Morskich,
 • Muzeum Rybołówstwa,
 • platforma widokowa w Rewalu.

Niewielkie kameralne Niechorze ma rozbudowaną bazę noclegową. Przykładem jest ****hotel Amber Park, położony w pobliżu Latarni Morskiej i zejścia na plażę.

Skorzystaj z pakietów pobytowych w hotelu Amber Park w Niechorzu

Hotel Amber Park jest jednym z popularniejszych luksusowych hoteli w tym regionie. Jego oferta, w tym atrakcyjne pakiety pobytowe, skierowane są do gości w różnym wieku i o różnych potrzebach. Najciekawsze pakiety, to:

 • pakiet dla Seniora 55+,
 • romantyczny weekend z kolacja przy świecach,
 • jesienny chillout,
 • pakiet babskie SPA z masażami nad morzem,
 • świętuj z nami Dzień Nauczyciela,
 • ferie zimowe nad morzem DZIECI GRATIS.

Dzięki takiej rozbudowanej ofercie pobyt w hotelu Amber Park jest świetnym pomysłem zarówno na uroczyste zaręczyny, świętowanie rocznicy ślubu, jak i wieczór panieński, kobiece warsztaty, weekend z przyjaciółkami czy wypoczynek seniorów.

Odetchnij jodem i wypocznij w hotelowej strefie relaksu

Latem Niechorze zamienia się w gwarny kurort wczasowy, bo przyjeżdża tu mnóstwo turystów. W pozostałym okresie w ciągu roku jest tu cicho, kameralnie i po prostu ślicznie. Nadmorski klimat sprzyja wypoczynkowi i poprawie zdrowia, a hotelowe strefy relaksu czekają na gości. Chcesz zregenerować siły? Zaplanuj wyjazd nad Bałtyk i zarezerwuj pobyt w Hotelu Amber Park w Niechorzu.

Tagi: ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Sezon turystyczny startuje lada moment! Planujesz we...
Perfect SPA Awards 2024
Zorganizowana w warszawskim hotelu Sheraton Grand Wa...
Wypoczynek z dala od cywilizacji, ale w luksusowych...
Termy BUKOVINA
Jeśli od dawna marzy Ci się, aby doświadczyć prawdziwego luk...
wycieczki po Europie
Lato to czas, gdy Europa rozkwita pełnią swojego piękna, a p...