Menu
kaseta filtracyjna

KASETY FILTRACYJNE NF141 – PRODUKTY FILTRACYJNE W KORZYSTNYCH CENACH

Kasety filtracyjne oferowane przez Filtropol to najwyższej klasy produkty wykorzystywane w celu wsparcia systemu filtracji w różnych przedsiębiorstwach przemysłowych. Zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Z uwagi na różnorodność dostępnych pyłów modele dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Zawsze szukamy jak najlepszych rozwiązań, które pomogą zapewnić skuteczne separowanie prawie wszystkich rodzajów pyłów i pozwolą osiągnąć jak najniższy poziom emisji. Nasze produkty cieszą się ogromną popularnością i posiadają uznanie u dotychczasowych użytkowników. Bogata oferta kaset filtracyjnych i rozwiązań! Najwyższej jakości produkty stanowiące wsparcie systemu filtracji w różnego rodzaju przedsiębiorstwach przemysłowych. Elastyczne terminy, szybka realizacja! Indywidualne podejście do klienta. Wsparcie i fachowa pomoc! Poznaj nasze możliwości i skorzystaj z naszych rozwiązań! Kasety filtracyjne produkowane przez Filtropol posiadają bardzo duże uznanie u dotychczasowych użytkowników. Poziom satysfakcji klienta jest dla nas wartością pierwszorzędną – zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami!

KASETA FILTRACYJNA NF 141/6

Sześciorzędowa kaseta filtracyjna NF 141/6 to gotowa do montażu kaseta filtracyjna przeznaczona do układów filtracyjnych. Odznacza się wysokim stopniem wytrzymałości, przez co nadaje się do wielokrotnego i długotrwałego użytkowania. Kaseta wykonana została z poliestru o modelu PE–401-AS-NWC-CS-17. Zastosowano w niej włókninę o gęstości materiału 400 g/m². Doskonała do pracy w temperaturze poniżej 135°C. Posiada poziom emisji <5.0 mg/m³. Ponadto, włóknina jest olejoodporna i antystatyczna z włóknami ze stali nierdzewnej – skuteczna w otoczeniu oparów olejowych. Sześciorzędowa kaseta filtracyjna NF 141/6 ma dużą powierzchnię filtracyjną (12 m²) – gwarancja wysokiej skuteczności filtracji przy jednoczesnym wykorzystanej jak najmniejszej przestrzeni.

Filtropol ma w swojej ofercie zarówno nowe kasety, jak i regeneruje zużyte. Dzięki temu nadal będą spełniały swą funkcję i nie trzeba ich będzie cyklicznie wymieniać na nowe. Włóknina filtracyjna i uszczelka jest wymieniana każdorazowo na nową. Płyta, dysze oraz spirale wymieniane wg.potrzeb (w zależności od stanu technicznego). Wszystkie dostępne u nas wkłady filtracyjne posiadają niezbędne atesty potwierdzające ich jakość.

Kaseta filtracyjna NF 141/6 szczególnie polecana jest do zastosowania w ciepłownictwie, odlewniach aluminium i żeliwa, a także w przemyśle energetycznym.

Na życzenie klienta dobierzemy odpowiedni materiał pod konkretny proces. Opracujemy konkretne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

KASETA FILTRACYJNA NF 141/4

kaseta filtracyjna

Kaseta filtracyjna NF 141/4 stanowi model tradycyjnych odpylaczy przeznaczonych do usuwania pyłów suchych w wielu branżach przemysłu (m. in. ciepłownictwo, przemysł energetyczny, odlewnie aluminium i żeliwa). Model NF 141/4 wykonany jest z poliestru (model: PE–401-AS-NWC-CS- 17). Nadaje się do zastosowania w temperaturze pracy nie przekraczającej 135°C. Materiał filtracyjny jest jednostronnie kalandrowany (wygładzanie termiczne zewnętrzne). Włóknina jest olejoodporna i antystatyczna z włóknami ze stali nierdzewnej – skuteczna w otoczeniu oparów olejowych. Ma gęstość 400 g/m². Poziom emisji włókniny: <5.0 mg/m³.

Jeżeli nie chcesz kupować nowej kasety filtracyjnej zregenerujemy tą, której używasz. Jej jakość w niczym nie będzie odbiegała od nowego oryginału. Proces ten pozwoli ograniczyć koszty związane z serwisowaniem układu filtracji.

Dokładamy wszelkich starań, by dobrać jak najlepszy model kasety dla naszych klientów. Bierzemy pod uwagę m. in. takie czynniki, jak: tempera zanieczyszczeń trafiających do wkładu filtracyjnego, rodzaj zanieczyszczenia, użyty we wkładzie materiał filtracyjny, powierzchnia filtracji itp. Poziom satysfakcji klienta jest dla nas wartością pierwszorzędną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021