Menu
Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny dla osób z niepełnosprawnością

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością i robisz dobre zdjęcia to koniecznie weź udział w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Magazyn Dzielna Matka.

Na fotografie organizator czeka do końca listopada 2020 roku.

Wysyłając wybrane zdjęcia na adres fundacja.dzielnamatka@gmail.com powinniśmy również dołączyć wyrażenie zgody na publikację w magazynie, a także pozostawienie do siebie kontaktu w postaci numeru telefonu, e-mail i adresu zamieszkania. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

O Fundacji

Fundacja Dzielna Matka powstała po to, aby motywować matki dzieci z niepełnosprawnością do działania na ich rzecz i w trosce o całą rodzinę. Została założona przez cztery przyjaciółki z liceum sióstr nazaretanek w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 137,  które po latach spotkały się i dowiedziały, że dwie z dziewczyn mają ciężko chore dzieci. 

Celem Fundacji jest wyrównywanie szans rodzin dzieci z kilkoma niepełnosprawnościami naraz (niepełnosprawnością sprzężoną) poprzez ułatwianie im codziennego życia w takich obszarach jak: rehabilitacja, leczenie, jakość życia, reprezentowanie interesów dzieci i matek, egzekwowanie praw oraz budowanie świadomości społecznej.

Więcej informacji na znajdziemy na stronach organizatora – magazyn-dzielnamatka.org

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020