Menu
Adam O.S.T.R. Ostrowski

Legenda polskiego Hip-Hopu – O.S.T.R. wraca z nową płytą!

Adam O.S.T.R. Ostrowski – to postać, której w hip-hopie nie trzeba nikomu przedstawiać. Już wkrótce ukaże się nowy album artysty zatytułowany „Gniew”. Z tej okazji warto przybliżyć nieco postać tego wyjątkowego rapera i producenta z Łodzi.

Swój oficjalny debiutancki album pod tytułem “Masz to jak w banku”, OSTR wydał w 2001 roku pod skrzydłami wytwórni muzycznej Asfalt Records, z którą Adam związany jest do dzisiaj. Od tego czasu do dzisiaj, raper zdążył wydać już 15 albumów solowych. Trzeba przyznać, że jest to kawał dyskografii. Swoje albumy artysta sprzedał w nakładzie 400 tysięcy płyt. Ta suma czyni go trzecim najlepiej sprzedającym się raperem w całej Polsce.

Jak wygląda dyskografia OSTR-a?

Zaczęło się od wyżej wspomnianego albumu, później nowy album fani dostawali praktycznie co roku. W 2002 pojawiły się “30 minut od życia” oraz “Tabasko. Rok później światło dzienne ujrzał “Jazz w wolnych chwilach”. Następnie “Jezzukracja” i po roku przerwy album pod tytułem “7”. Od 2008 albumu znów pojawiały się co rok, były to kolejno: “HollyŁódź”, “Ja tu tylko sprzątam”, “O.c.b.”, “Tylko dla dorosłych”, “Jazz, dwa, trzy”.

Następnie raper po kilku latach ciszy, wrócił z niebanalnym albumem pod tytułem “Podróż zwana życiem”. Po tej produkcji, ukazał się bardzo ważny album w karierze rapera zatytułowany “Życie po śmierci”. Raper w tekstach opowiada o swojej chorobie, pobycie w szpitalu oraz przeżyciach z tym związanych. Jest to na pewno bardzo ważny i osobisty album w karierze muzyka. Następnie fanon OSTR ukazała się płyta pod tytułem “W drodze po szczęście” oraz najnowsza do tej pory produkcja pod tytułem “Instrukcja Obsługi Świrów”.

Ostry Gniew – czyli nowy O.S.T.R. już w 2020!

Można powiedzieć, że “OSTRY” przyglądał się scenie hip-hopowej w Polsce od samego początku, widział oraz sam sprawiał jak ewoluowała. W obecnych czasach możemy zaobserwować jak wiele w rapie się pozmieniało. Nowa płyta OSTR pod tytułem “Ostry gniew” jest swego rodzaju manifestem rapera na temat kondycji polskiej sceny hip-hopowej. Pierwszym singlem zapowiadającym premierę płyty jest utwór pod tytułem “Nie chcę”. Na mocnym agresywnym bicie, wyprodukowanym samodzielnie artysta dosyć stanowczo wypowiada się na temat kierunku w jakim poszedł rap oraz kultura hip-hopowa.
Dla “Ostrego” najważniejsza w muzyce jest prawda, szczerość oraz dusza. Artysta w pierwszym singlu, wyraża swoje niezadowolenie, z faktu, że te wartości coraz bardziej zanikają. Podkreśla też, że u niego to nadal są podstawowe filary twórczości, których nie straci. Jest to bardzo mocny utwór, który jasno pokazuje w jakim kierunku poszedł artysta przy produkcji tego albumu.

Album “Ostry Gniew” jest w całości wyprodukowany przez O.S.T.R., a datę premiery zapowiedziano na 27.02.2020. Najwięksi fani mogą zamówić płytę w preorderze już teraz na stronie www.ostrygniew.pl. Dla tych którzy nie zdążą bądź wolą płyty w standardowych wersjach – nic straconego. Płytę będzie można nabyć we wszystkich dobrych sklepach muzycznych – znajdziemy ją również na https://preorder.pl/muzyka/5813,o-s-t-r wraz z całą wspomnianą wyżej dyskografią łódzkiego rapera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020