Marian Cydzik

Marian Cydzik – Mamy cele i wiemy, jak je osiągać

Opublikowano: 20 grudnia 2023

Określanie celów w firmie jest niezwykle ważne dla zachowania sensu jej tworzenia i aktywnego działania na rynku. Wyznaczenie strategicznych celów to najlepsza metoda określenia, dokąd zmierza firma i jak ma tam dotrzeć – mówi Marian Cydzik, prezes zarządu Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Techbud-Toruń Sp. z o.o.

Jakie atuty pozwalają wyróżniać się na rynku budowlanym i cieszyć się tytułem „Zaufanego Partnera w Biznesie 2023”?

Marian Cydzik Utrzymanie najwyższych standardów realizowanych prac zapewniają wdrożone systemy jakości w zakresie zarządzania, procesów produkcji oraz spawalnictwa. Co więcej, staramy się, aby wśród konkurencji wyróżniać się nie tylko jakością wykonywanych prac. Chcemy być postrzegani jako uczciwy i rzetelny wykonawca. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, które dowodzi, że systematyczna oraz wytrwała praca nad szeroko pojętą jakością usług przynosi efekty w postaci ich lojalności, wzmocnienia pozycji finansowej firmy oraz pozyskiwania utalentowanych pracowników i dalszego rozwijania ich kwalifikacji.

Jako firma usługowa dostrzegamy konieczność inwestycji. Chcemy poszerzać zaplecze sprzętowe, aby móc zapewniać naszym klientom jak najszerszy zakres wyspecjalizowanych usług. Jednak najważniejsze są dla nas inwestycje w zasoby ludzkie. Dlatego stawiamy nie tylko na pozyskiwanie nowych, kompetentnych pracowników, lecz także na doskonalenie zawodowe tych, którzy są z nami już od wielu lat. Dzięki temu pracujemy z wartościowymi osobami, fachowcami w swoim zawodzie, a każda osoba wnosi do zespołu coś, co sprawia, że wzajemnie się uzupełniają i stanowią intrygującą mieszankę. Ta różnorodność i synergia skutecznie prowadzi do realizacji wyznaczonego celu.

Co składa się na zadowolenie klientów z usług realizowanych przez Techbud-Toruń?

Marian Cydzik Przede wszystkim utrzymanie najwyższych standardów realizowanych prac, które zapewniają wdrożone systemy zarządzania według norm PN-EN ISO 9001, 14001 i 45001, PN-EN 1090 oraz PN-EN ISO 3834. Nie bez znaczenia dla naszych osiągnięć i zaufania klientów są również posiadane decyzje wydane przez Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego, uprawniające do wytwarzania, modernizacji i naprawy zbiorników bezciśnieniowych i ciśnieniowych oraz rurociągów technologicznych.

Jakie cele stawia pan sobie, aby firma dalej się rozwijała i przekonywała rzetelnością?

Marian Cydzik Wyznaczone cele i plany ułatwiają osiąganie misji i długoterminowej wizji firmy. Są one podstawą funkcjonowania przedsiębiorstw, dzięki którym klaruje się obraz drogi, jaką trzeba podążać, by coś osiągnąć. Określanie celów w firmie jest niezwykle ważne dla zachowania sensu jej tworzenia i aktywnego działania na rynku. Wyznaczenie strategicznych celów to najlepsza metoda określenia, dokąd zmierza firma i jak ma tam dotrzeć.

Na pierwszym miejscu wśród ambitnych celów przedsiębiorstwa należy wymienić maksymalizację zysku, a tuż za nią maksymalizację sprzedaży, gdyż są one ze sobą ściśle powiązane. Każda firma ma także na celu przetrwanie na rynku, ale to nie wystarczy. Dlatego należy również wspomnieć o stabilizacji przychodów i utrzymaniu dotychczasowego poziomu zatrudnienia.

Rozmawiała Marianna Szczepańska

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Totalnym must have w szafie każdego mężczyzny powin...
profile stalowe
Ocynkowane profile stalowe otwarte to materiał, który zyskuj...
Sławomir Zawadzki
Kryptowaluty stanowią...
wykładzina PCV
Wybór odpowiedniej podłogi do danego pomieszczenia może być...
SAKANA
Nie istnieje jeden przepis na sukces, każda restaura...