mobilne warsztaty samochodowe

Mobilny warsztat samochodowy – nowoczesne rozwiązanie dla kierowców

Opublikowano: 25 kwietnia 2017

Mobilne warsztaty samochodowe zdobywają coraz większą popularność. Fakt ten nie może dziwić, gdyż innowacyjne podejście do usług z zakresu mechaniki samochodowej, które sobą reprezentują, gwarantuje klientom maksymalny komfort i wygodę.

Jako że, być może, to właśnie do nich należy przyszłość w tej branży, warto przyjrzeć się im bliżej.

Czym są i jak działają mobilne warsztaty samochodowe?

Mobilne warsztaty samochodowe, jak wskazuje sama ich nazwa, nie są punktami stacjonarnymi. Klient nie musi przyjeżdżać, aby zamówić wybrane usługi z zakresu mechaniki samochodowej (np. naprawę czy wymianę części).

W praktyce oznacza to tyle, że aby skorzystać z usług mobilnego warsztatu samochodowego wystarczy skontaktować się z nim telefonicznie. Należy umówić się na wizytę mechaników w wybranym przez nas miejscu i o wybranej przez nas porze. Cała procedura nie wiąże się z np. koniecznością wizyty w warsztacie czy, co gorsza, w sytuacjach ekstremalnych, transportowaniem do warsztatu samochodu.

Teraz to mechanicy lub elektrycy samochodowi przyjeżdżają do nas specjalistycznymi pojazdami. Diagnozują usterkę, a następnie naprawiają pojazd we wskazanym przez nas miejscu.

Zalety mobilnych warsztatów samochodowych

Fakt, iż mechanicy pracujący w mobilnych warsztatach samochodowych przyjeżdżają do klienta, przekłada się na ogromny komfort korzystania z tego typu usług. Innowacyjne rozwiązanie proponowane przez warsztaty mobilne to tak naprawdę wyjście naprzeciw potrzebom klientów.

Ci, nawet w przypadku poważnych usterek czy awarii samochodu, nie muszą martwić się umawianiem na wizytę w warsztacie.

Kamil Sieradzki, mechanik z mobilnego warsztatu samochodowego i pomocy drogowej Besthol, wyjaśnia: „Mobilne warsztaty samochodowe oferują kierowcom absolutne maksimum komfortu. Przyjeżdżamy i naprawiamy auto wtedy, gdy klienci relaksują się w domu, pracują czy robią cokolwiek innego, na co akurat mają ochotę. Stawiamy się wszędzie tam, gdzie zażyczy sobie tego klient. Doskonale wyposażone samochody, którymi się poruszamy, pozwalają nam na wykonywanie nawet bardzo skomplikowanych napraw czy wymienianie samochodowych części bez konieczności transportowania pojazdu do stacjonarnego serwisu. Wszystko, czego nam potrzeba do świadczenia najwyższej jakości usług, mamy zawsze przy sobie. Oczywiście szybko dokonujemy również wyceny naprawy i informujemy o kosztach zawsze przed przystąpieniem do pracy. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.”

Warto również zauważyć, że mobilne warsztaty samochodowe pracują siedem dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Często świadczą również usługi z zakresu pomocy drogowej, stąd zawsze warto mieć przy sobie numer telefonu do działającego w danym regionie warsztatu mobilnego – nigdy nie wiadomo, co zdarzy się na drodze, stąd lepiej być zabezpieczonym na wszelkie ewentualności.

Nowoczesne rozwiązania w trosce o zadowolenie klientów

Jak widać, mobilne warsztaty samochodowe oferują usługi zwłaszcza dla osób zabieganych, posiadający mało wolnego czasu oraz dla wszystkich tych, którym auto odmówiło niespodziewanie posłuszeństwa. Specyfika funkcjonowania mobilnych serwisów samochodowych sprawia, że każdy kierowca, który ceni sobie swój własny komfort, niezależność oraz pieniądze, będzie zadowolony z ich usług.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Felgi zimowe
Wraz z nadejściem zimy, większość kierowców zaczyna się zast...
Ferrari 458
Wielu miłośników motoryzacji chciałoby przynajmniej raz prze...
Kia
Blog Kiawiarnia to miejsce, gdzie pasja do motoryzacji łączy...
Beijing 5
Inżynierowie i designerzy marki BAIC wiedzą jak to robić. To...
wynajem samochodów w Warszawie
Warszawa, stolica Polski, znana jest ze swojego wielokulturo...
Nowe artykuły
W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, gdzie rutyna...
Podróżowanie po Europie jest niezwykle atrakcyjne z wielu po...
Biura rachunkowe mogą podchodzić do realizacji usług w różny...