Menu
Artur Kijonka OVB Allfinanz Polska

OVB Allfinanz Polska – Efektywne doradztwo i kompleksowa obsługa

O atrakcyjności oferty decyduje brak konieczności inwestowania własnych środków w chwili podejmowania współpracy i ogromne perspektywy rozwoju rynku – mówi Artur Kijonka, prezes zarządu OVB Allfinanz Polska Sp. z o.o.

Jakich rozwiązań finansowych najczęściej szukają Polacy i co jest kluczem efektywnego doradztwa?

Artur Kijonka – OVB Allfinanz działa w Polsce od 26 lat, a w Europie od 50. To odpowiednia perspektywa, aby móc ocenić skutki ewolucji rynkowej i mentalnej, jakie się u nas dokonały. Obserwujemy nie tylko wzrost zamożności Polaków, lecz przede wszystkim większą świadomość ubezpieczeniową. Wyróżniamy się na rynku, bo specjalizujemy się w ubezpieczeniach na życie, a majątek traktujemy jako produkt serwisowy. Oferujemy klientom ponad 200 produktów z portfolio 20 najbardziej renomowanych firm sektora finansowego. Efektywne doradztwo opiera się jednak na serwisie – kompleksowej i profesjonalnej obsłudze klienta.

Jak obserwowane na rynku zmiany ekonomiczno-gospodarcze rzutują na rozwój firmy OVB Allfinanz Polska?

Artur Kijonka – OVB to ludzie, nasi współpracownicy. Dziś to ponad 10 tys. osób – przedsiębiorców, którym dajemy know-how i bazę do budowania własnych firm. Korzystamy z modelu sprawdzonego w 15 europejskich krajach. O atrakcyjności oferty decyduje brak konieczności inwestowania własnych środków w chwili podejmowania współpracy i ogromne perspektywy rozwoju rynku. Nasi klienci otrzymują możliwość budowania własnego przedsiębiorstwa przy pomocy doświadczonych managerów i systemów kompleksowego wsparcia: szkoleniowego, marketingowego, prawnego oraz administracyjnego.

Rozmawiała Marlena Szczęsna

OVB Allfinanz Polska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022