OPPO WATCH

Przygotuj się na wiosnę ze stylowym OPPO Watch LTE

Opublikowano: 18 lutego 2021

Okres, w którym większość czasu spędzamy w domu, minie zaraz bezpowrotnie. Mając to na uwadze, już teraz można przygotować się do sezonu letniego. Zamknięte jeszcze siłownie nieco utrudniają mobilizację, ale są sposoby, aby rozpocząć budowanie formy już teraz. By to osiągnąć przyda się odpowiedni sprzęt, dzięki któremu na bieżąco będzie można sprawdzić postępy oraz stan naszej kondycji. Na szczególną uwagę zasługuje jeden smartwatch – OPPO Watch LTE, który łączy w sobie i funkcjonalność i stylowy design.

Strażnik zdrowia i osobisty trener

OPPO Watch LTE został wyposażonych w szereg funkcji pomagających w ustaleniu intensywności ćwiczeń. Stałe monitorowanie pulsu i faz snu pozwala na przeanalizowanie informacji o kondycji organizmu. Aktywność wspomaga opcja 5-minutowych treningów, o których zegarek przypomina sam, co sprawia, że każdy może wpleść regularne i zróżnicowane ćwiczenia w grafik nawet najbardziej intensywnego dnia. Natomiast gdy już zrobi się na tyle ciepło, by wyruszyć na dwór z pomocą przyjdzie aplikacja Google Fit dzięki której można śledzić efekty wszystkich aktywności, w tym biegania, spacerów, czy jazdy na rowerze. Możliwości sportowe uzupełniają wskazówki głosowe, a także pięć trybów treningowych: bieg rekreacyjny, bieg na spalanie tłuszczu, spacer, jazda na rowerze i pływanie. W połączeniu z pięcioma czujnikami ruchu oraz funkcją GPS + GLONASS smartwatch stanowi więc solidnego towarzysza treningu zwłaszcza teraz, podczas pandemii.

OPPO WATCH

Stylowy…

Smartwatch OPPO dostępny jest w rozmiarze 46 mm, a jego ramka została wykonana ze stopu aluminium serii 6000. Podwójnie zakrzywiony ekran AMOLED pracuje w rozdzielczości 402×476. Całość została wykończona z najwyższą dbałością o szczegóły, co generalnie jest charakterystyczne dla OPPO. Urządzenie umożliwia również dobranie koloru tarczy do stroju – wystarczy wykonać zdjęcie swojej stylizacji, a sztuczna inteligencja sama zaproponuje nam odpowiedni wygląd do stylizacji.

…funkcjonalny…

Ten inteligentny zegarek działa w oparciu o system operacyjny WearOS by Google. Dzięki temu można łatwo przełączać się między zadaniami i czynnościami, a smartwatch płynnie dopasowuje się do rytmu dnia jego posiadacza. Wystarczy kliknięcie, żeby uzyskać dostęp do pełnej gamy aplikacji i usług Google, w tym funkcji płatności Google Pay lub nawigacji za pomocą Google Maps. Dodatkowo zegarek OPPO Watch LTE obsługuje kartę eSIM, dzięki czemu użytkownik nie traci łączności nawet, gdy nie ma pod ręką telefonu. Można więc pozostać zawsze w kontakcie nawet, jeśli np. na czas zimowego joggingu nie chce zabierać ze sobą telefonu.

 …oraz długo działający!

Dzięki funkcji inteligentnego zarządzania mocą bateria OPPO Watch 46 mm działa nawet przez 36 godzin. W specjalnym trybie oszczędzania mocy zegarek może pracować  do 21 dni na jednym ładowaniu. Natomiast dzięki szybkiemu ładowania VOOC wystarczy podłączyć sprzęt na 15 minut, by działał przez kolejne 16 godzin.

Na koniec warto wspomnieć o cenie OPPO Watch LTE. Można go kupić już za 1299 zł tutaj.  O wszystkich promocjach szerzej można poczytać tutaj.

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Zegarki Guess
Sezon letni sprzyja metamorfozom w różnych sferach życia. Do...
Zmiana czasu
Statystycznie jednym z najczęstszych pytań, jakie zadają sob...
Huawei Watch GT3 Pro
Wiele osób z pewnością przyzna nam, że nabycie odpowiedniego...
paski do Garmin
...
Huawei Watch Gt3 Pro Sport
Huawei niedawno wprowadził na rynek swój najnowszy zegarek s...