Robert Krukowski

Robert Krukowski – zmiany są warunkiem rozwoju

Opublikowano: 10 lipca 2023

Wobec nowych wyzwań rynkowych, jak również niepewności i nieprzewidywalności jutra, z jaką ostatnio mamy ciągle do czynienia, innowacyjność jest aktualnie jednym z ważniejszych czynników determinujących konkurencyjność przedsiębiorstw − mówi Robert Krukowski, członek zarządu, dyrektor techniki w Stalprodukt-Zamość

Co jest sednem sukcesu w reprezentowanym przez Stalprodukt-Zamość segmencie rynku? Czy bezpieczeństwo może iść w parze z estetyką i designem?

Robert Krukowski − W Stalprodukt-Zamość uważamy, że sukces, zarówno w branży w której działamy, jak i w wielu innych, jest pochodną wielu czynników. Jeśli mielibyśmy wskazać ten najważniejszy, byłoby to nieustanne dążenie do rozwoju z myślą o tym, aby dostarczać wysokiej jakości produkty odpowiadające stale rosnącym potrzebom klientów i szybko zmieniającym się wymaganiom rynku.

Nowoczesne drzwi muszą być solidne i trwałe, żeby zapewniać bezpieczeństwo, ale ta ich podstawowa funkcjonalność powinna być rozszerzona o kolejne aspekty związane z ekologią i energooszczędnością. Jednocześnie ich ciekawy design, dopracowane wzornictwo i estetyka wykonania stały się nieodzownymi elementami, równie ważnymi jak jakość wykonania. W Stalprodukt-Zamość pracujemy właśnie nad tym, by taki produkt naszym odbiorcom dostarczyć. Nasza linia drzwi stalowych to szeroki wachlarz modeli o różnych zastosowaniach i właściwościach, które potwierdzają, że połączenie piękna, nowoczesnego wzornictwa, bardzo dobrej ochrony termicznej i wysokiego bezpieczeństwa użytkowania jest możliwe.

Jak ważna w rozwoju firmy jest innowacyjność? Czy ostatnie kryzysowe lata nie zahamowały inwestycji niezbędnych do utrzymania jakości i konkurencyjności firmy?

Robert Krukowski − Wobec nowych wyzwań rynkowych, jak również niepewności i nieprzewidywalności jutra, z jaką ostatnio mamy ciągle do czynienia, innowacyjność jest aktualnie jednym z ważniejszych czynników determinujących konkurencyjność przedsiębiorstw. Globalny kryzys wręcz wymusza konieczność wprowadzania zmian w różnych obszarach działalności. Bez nich nie jest możliwy stały rozwój przedsiębiorstwa w dłuższym okresie. Dlatego w Stalprodukt-Zamość stale inwestujemy w nowoczesne technologie, automatyzację i robotyzację procesu produkcji, tak by stale podnosić jakość i innowacyjność oferowanych produktów.

Co oznacza dla państwa tegoroczna nominacja do Godła Teraz Polska?

Robert Krukowski − Fakt, że znaleźliśmy się w tak prestiżowym gronie nominowanych do Godła Teraz Polska, jest dla nas dowodem uznania oraz ważnym wyróżnieniem. To osiągnięcie jest potwierdzeniem słuszności obranej i konsekwentnie realizowanej drogi rozwoju przedsiębiorstwa, a z drugiej strony ogromnym zobowiązaniem na przyszłość, żeby niezmiennie utrzymywać wysoką jakość oferowanych produktów. Godło Teraz Polska to dla nas synonim jakości i zaufania. Dlatego głęboko wierzymy, że siła tego znaku pozwoli nam w dotarciu do szerszego grona odbiorców, również tych poza granicami kraju. Dzięki niemu wyślemy do wszystkich zainteresowanych naszą ofertą jasny sygnał, że jesteśmy solidnym, wiarygodnym partnerem, a nasza linia drzwi stalowych to produkty najwyższej jakości.

Rozmawiał Piotr Nowacki

Stalprodukt-Zamość

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Janusz Fic
Zawsze staramy się szukać konsensusu i optymalnych r...
Motorola
Motorola otrzymała prestiżową nagrodę Effie Awards 2...
Zakończyła się 26. edycja programu Przedsiębiorstwo...
Waldemar Piórek
Zadano mi kiedyś pytanie, dlaczego konkurs WIKTORIA...
BEATA DRZAZGA
Podczas uroczystej Gali Osobowości i Sukcesy - statuetkę WYB...