Robert Krukowski

Robert Krukowski – zmiany są warunkiem rozwoju

Opublikowano: 10 lipca 2023

Wobec nowych wyzwań rynkowych, jak również niepewności i nieprzewidywalności jutra, z jaką ostatnio mamy ciągle do czynienia, innowacyjność jest aktualnie jednym z ważniejszych czynników determinujących konkurencyjność przedsiębiorstw − mówi Robert Krukowski, członek zarządu, dyrektor techniki w Stalprodukt-Zamość

Co jest sednem sukcesu w reprezentowanym przez Stalprodukt-Zamość segmencie rynku? Czy bezpieczeństwo może iść w parze z estetyką i designem?

Robert Krukowski − W Stalprodukt-Zamość uważamy, że sukces, zarówno w branży w której działamy, jak i w wielu innych, jest pochodną wielu czynników. Jeśli mielibyśmy wskazać ten najważniejszy, byłoby to nieustanne dążenie do rozwoju z myślą o tym, aby dostarczać wysokiej jakości produkty odpowiadające stale rosnącym potrzebom klientów i szybko zmieniającym się wymaganiom rynku.

Nowoczesne drzwi muszą być solidne i trwałe, żeby zapewniać bezpieczeństwo, ale ta ich podstawowa funkcjonalność powinna być rozszerzona o kolejne aspekty związane z ekologią i energooszczędnością. Jednocześnie ich ciekawy design, dopracowane wzornictwo i estetyka wykonania stały się nieodzownymi elementami, równie ważnymi jak jakość wykonania. W Stalprodukt-Zamość pracujemy właśnie nad tym, by taki produkt naszym odbiorcom dostarczyć. Nasza linia drzwi stalowych to szeroki wachlarz modeli o różnych zastosowaniach i właściwościach, które potwierdzają, że połączenie piękna, nowoczesnego wzornictwa, bardzo dobrej ochrony termicznej i wysokiego bezpieczeństwa użytkowania jest możliwe.

Jak ważna w rozwoju firmy jest innowacyjność? Czy ostatnie kryzysowe lata nie zahamowały inwestycji niezbędnych do utrzymania jakości i konkurencyjności firmy?

Robert Krukowski − Wobec nowych wyzwań rynkowych, jak również niepewności i nieprzewidywalności jutra, z jaką ostatnio mamy ciągle do czynienia, innowacyjność jest aktualnie jednym z ważniejszych czynników determinujących konkurencyjność przedsiębiorstw. Globalny kryzys wręcz wymusza konieczność wprowadzania zmian w różnych obszarach działalności. Bez nich nie jest możliwy stały rozwój przedsiębiorstwa w dłuższym okresie. Dlatego w Stalprodukt-Zamość stale inwestujemy w nowoczesne technologie, automatyzację i robotyzację procesu produkcji, tak by stale podnosić jakość i innowacyjność oferowanych produktów.

Co oznacza dla państwa tegoroczna nominacja do Godła Teraz Polska?

Robert Krukowski − Fakt, że znaleźliśmy się w tak prestiżowym gronie nominowanych do Godła Teraz Polska, jest dla nas dowodem uznania oraz ważnym wyróżnieniem. To osiągnięcie jest potwierdzeniem słuszności obranej i konsekwentnie realizowanej drogi rozwoju przedsiębiorstwa, a z drugiej strony ogromnym zobowiązaniem na przyszłość, żeby niezmiennie utrzymywać wysoką jakość oferowanych produktów. Godło Teraz Polska to dla nas synonim jakości i zaufania. Dlatego głęboko wierzymy, że siła tego znaku pozwoli nam w dotarciu do szerszego grona odbiorców, również tych poza granicami kraju. Dzięki niemu wyślemy do wszystkich zainteresowanych naszą ofertą jasny sygnał, że jesteśmy solidnym, wiarygodnym partnerem, a nasza linia drzwi stalowych to produkty najwyższej jakości.

Rozmawiał Piotr Nowacki

Stalprodukt-Zamość

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Zakończyła się 26. edycja programu Przedsiębiorstwo...
Waldemar Piórek
Zadano mi kiedyś pytanie, dlaczego konkurs WIKTORIA...
BEATA DRZAZGA
Podczas uroczystej Gali Osobowości i Sukcesy - statuetkę WYB...
Certyfikaty Równości Płac
25 listopada przyznane zostały pierwsze w Polsce...
Wiktoria
W sobotę, 15 października br. , po raz 25. Fundacja WIP WART...