Menu

Świat na głowie w Sulejowie

12 września w Sulejowie nad Pilicą zaroiło się od gwiazd, które przyjechały, aby popierać zdrowy, sportowy i ekologiczny tryb życia. W ramach imprezy „Trzymaj formę ponad normę” obok maratonu rowerowego i ultramaratonu biegowego odbyły się zawody wędkarskie Vip Spinning, na które prosto z hotelu Zielony Gościniec z Włodzimierzowa zjechali: Sylwia Wysocka, Olga Borys, Wojciech Majchrzak, Mirosław Jękot, Bartosz Żukowski i Maciej Kowalewski.

Po uprzednim przydziale łódek aktorzy wraz z opiekunami, którymi byli zawodowi wędkarze, zeszli z lądu, zaopatrzeni w najnowszy sprzęt wędkarski firmy Zebco Europe. Widzowie, którzy w tym czasie zostali na brzegu, mogli skosztować wyśmienitej grochówki, pieczonych kiełbasek i sałatek śledziowych. Z małej wędzarni, która należała do Tawerny Rybackiej z Sulejowa, unosił się zapach świeżych wędzenia ryb. Dla chętnych odrobinę ruchu zapewnił klub Green Fit z Piotrkowa Trybunalskiego, zachęcając do tańczenia dynamicznej Zumby.

Wiele emocji wzbudziła parada jachtów, przygotowana przez Klub Żeglarski Ziemi Piotrkowskiej „Szot”. Po kilku godzinach uśmiechnięci aktorzy wrócili na ląd. Najwięcej powodów do radości miał Wojciech Majchrzak, który złowił ogromnego szczupaka. Nie mniej zadowolony wrócił Mirosław Jękot, trzymający w rękach również pokaźnego szczupaka. Jako trzeci do grona zwycięzców dołączył Bartosz Żukowski.

Wieczorem, w klimatycznych wnętrzach byłego Opactwa Cystersów wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na Galę „Gwiazdy na Podklasztorzu”. To pierwsza taka impreza w Sulejowie, podczas której można było zobaczyć znany aktorów w roli modelek i modeli. Jako pierwsze w pokazie zmysłowej kolekcji Anety Michalskiej wystąpiły: Sylwia Wysocka, Olga Borys, Ewa Pacuła, Elżbieta Jędrzejewska i Dorota Głowacka-Lesień.

Następnie panowie Bartosz Żukowski, Wojciech Majchrzak, Jan Monczka, Mirosław Jękot, Maciej Kowalewski i Jarosław Jakimowicz pokazali ekstrawagancką kolekcję marynarek Chi Chi Ude, dobrze się przy tym bawiąc. Całości dopełniły jeansy firmy Jukon. Ostatni set to drapieżna kolekcja Mia Stilo Agnieszki Bonisławskiej. Wszyscy aktorzy prezentowali się w eleganckich butach firmy Conhpol, nie zabrakło też marek Alles i Adrian.

W części artystycznej wieczoru wystąpił zespół instrumentalny Czardasz Trio, po nim zaś takie przeboje, jak „Kasztany”, „Parole” i „Gdy mi Ciebie zabraknie” wyśpiewała Olga Bończyk. Pokaz mody reżyserowała Ewa Bujnowicz-Zelt, zaś organizatorem i producentem eventu była firma Makana Art. & Business Małgorzata Kotwica.

Fot. Bartek Tomczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023