płytka PCB

Technologia produkcji obwodów drukowanych na zamówienie w Techno-Service S.A. TS PCB

Opublikowano: 7 lutego 2024

Jakość obwodów drukowanych ma wpływ na poprawne funkcjonowanie urządzeń elektronicznych, do których finalnie trafią. Z tego powodu w Techno-Service S.A. TS PCB przykładamy szczególną wagę do procesu produkcji, którego kontrola i poprawność odzwierciedla jakość płytek PCB.

Wsparcie na każdym etapie

W Techno-Service S.A. TS PCB produkcja obwodów drukowanych rozpoczyna się od przyjęcia projektu, który przekazuje zamawiający. Doświadczony zespół inżynierów weryfikuje go pod względem poprawności, a w razie konieczności konsultuje się z klientem, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości lub ewentualne błędy.

Od materiałów do obwodu drukowanego

Produkcja PCB to wieloetapowy proces, który składa się z otworowania, nakładania i utwardzania fotopolimeru, galwanizacji, wytrawiania zbędnej miedzi, nakładania soldermaski i końcowej obróbki mechanicznej. Ponieważ dobór materiałów ma ogromne znaczenie w procesie, w Techno-Service S.A. TS PCB stosujemy komponenty najwyższej jakości, które gwarantują niezawodność i trwałość gotowego produktu. W Techno-Service S.A. TS PCB produkujemy PCB na trzech rodzajach laminatów: szklano-epoksydowych FR4 (najbardziej uniwersalnych), laminatach firmy ROGERS (laminaty mikrofalowe) oraz aluminiowych (MCPCB).

Możliwość stworzenia serii prototypowej

Tworzenie urządzeń elektronicznych, bez względu na ich przeznaczenie, to ryzyko biznesowe, które producenci muszą redukować. Jednym ze sposobów jest niskoseryjna produkcja PCB. Dzięki temu firmy mogą przetestować założenia projektowe, co pozwala uniknąć kosztów przeprojektowania czy strat finansowych wynikających z produkcji urządzenia, które finalnie nie będzie spełniało swojej funkcji.

Testowanie i kontrola jakości

Kontrola jakości odgrywa kluczową rolę na każdym etapie produkcji. W Techno-Service S.A. TS PCB stosuje się testy elektryczne oraz optyczne, aby zapewnić, że każdy produkt spełnia normy branżowe i założenia projektowe. Dzięki temu klient ma pewność, że otrzymuje produkt najwyższej jakości.

Doświadczenie

W Techno-Service S.A. TS PCB tworzymy płytki PCB od 1984 roku. Nasze wyroby trafiają do wielu urządzeń, m.in. aparatury kontrolno-pomiarowej, przyrządów laboratoryjnych. Nasze obwody drukowane mają również zastosowanie w branży telekomunikacyjnej, automotive, transportowej, oświetleniowej i innych. Nadzór nad procesem produkcyjnym sprawuje zespół specjalistów-inżynierów, którzy rocznie realizują dziesiątki tysięcy zamówień. Nasze produkty trafiają nie tylko do krajowych firm – ponad 60% z nich jest wysyłana do zagranicznych kontrahentów, którzy doskonale zdają sobie sprawę, jak duży wpływ na pracę urządzeń mają sprawne obwody drukowane.

Szybkie dostawy

Szybkość produkcji to jeden z filarów strategii Techno-Service S.A. TS PCB. Nie tylko dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów, ale także oferujemy krótkie czasy realizacji zamówień. Proponujemy naszym klientom realizację zamówienia nawet w 24 godziny. Standardowy termin, z którym nie wiążą się żadne dodatkowe opłaty, wynosi natomiast 9-10 dni roboczych.


materiał sponsorowany 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
samochód elektryczny
Na mocy nowelizacji ustawy o elektromobilności i paliwach al...
e-commerce
W erze cyfrowej, gdzie każde kliknięcie ma znaczenie, zakupy...
dron
Kiedy nadchodzą Walentynki, znalezienie idealnego prezentu s...
Suwnice
...
windykacja
Sztuczna Inteligencja (AI) rewolucjonizuje procesy w...