Traficar

Traficar dla firm – łatwa organizacja przejazdów służbowych

Opublikowano: 2 października 2020

Wśród różnych opcji organizowania przejazdów służbowych, coraz popularniejszy staje się fleetsharing. Usługa ta jak na razie oferowana jest jednak przez nieliczne firmy. Jedną z nich jest Traficar. Przedsiębiorstwo oferuje możliwość wynajęcia całej floty, wybranych z niej pojazdów lub też korzystanie z aplikacji do obsługi własnej floty samochodów służbowych. Dlaczego warto zwrócić uwagę na tę opcję i bardziej zainteresować się fleetsharingiem lub usługami pokrewnymi?

Wymierne korzyści fleetsharingu z Traficar

Przede wszystkim dlatego, że korzystanie z fleetsharingu daje możliwość zwolnienia miejsc do parkowania oraz oszczędzania na przejazdach służbowych. Wybierając usługę Traficar dla firm masz dostęp do panelu zarządzania, gdzie będziesz w stanie sprawdzić wszystkie najważniejsze informacje dotyczące floty. Ilość paliwa, status samochodu i jego aktualna lokalizacja to tylko kilka z informacji, które można uzyskać. Z poziomu panelu można również wygodnie pobrać fakturę oraz billingi. Dodatkowo, dla ułatwienia zarządzania, robienia podsumowań oraz analiz, bez problemu możemy przenieść wszystkie dane dotyczące wynajmów do tabelki w excelu.

Co jeszcze zyskasz dzięki usłudze Traficar dla firm?

Wybierając fleetsharing, możesz wybrać jedną z trzech ofert przygotowanych przez Traficar. Do wyboru jest możliwość wynajęcia całej floty lub wybranej przez siebie części pojazdów (zarówno osobowych, jak i dostawczych), a także korzystanie z aplikacji Traficar do obsługi własnej floty samochodów służbowych. W zależności od wybranej opcji możemy liczyć na różne udogodnienia. Przykładowo, jeśli wybierzemy korzystanie z aplikacji Traficar we własnych samochodach służbowych, będziemy mogli liczyć na dostosowanie i montaż systemu tak, żeby pasował do naszej firmy. Będziemy mieli dostęp do zaawansowanej analityki w panelu flotowym, a także do dedykowanych stref wynajmu i zwrotu pojazdów.

Korzystając z usługi firmy Traficar w postaci wykorzystywania określonej części floty, otrzymujesz na wyłączność wybraną przez siebie liczbę samochodów. Nie ma ograniczeń w ilości użytkowników, mogących korzystać z wypożyczanych przez Ciebie samochodów. Natomiast w przypadku niespodziewanych awarii (serwisowanie samochodów leży po stronie Traficara) masz zagwarantowany samochód zastępczy. Za pomocą karty flotowej można wygodnie regulować płatności za tankowanie, przejazdy autostradami lub tankowanie. Dodatkowo, osoba koordynująca przejazdy ma możliwość obserwowania floty w czasie rzeczywistym, za pomocą monitoringu. Wybierając korzystanie z całej floty, zyskujesz bonus w postaci darmowego parkowania w całej strefie miejskiej, a także dostęp do specjalnych miejsc parkingowych. Ponadto, serwisowanie i tankowanie pojazdów, leży wówczas po stronie Traficara. Jak widać, decydując się na fleetsharing masz wiele opcji do wyboru. Od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz. Pamiętaj, aby podejmując decyzję, brać pod uwagę zapotrzebowanie Twojej firmy oraz ostateczne koszty.

Więcej o carsharingu z Traficarem? Sprawdź wynajem aut dla firm.

Udostępnij ten post:  • anusza pisze:

    No cóż … trzeba miec mocne nerwy , aby z tej firmy korzystać. Dziś przejechane 700m i koszt ponad 4000 pln (karta visa). Zawał od razu. Telefonów w bród. Samochód zblokowany – sprzęt w srodku. Tragedia. Znów te telefony na info. Ktoś przyjechał; nie dał rady; potem drugi – niby odblokował, ale dał nam 3 minuty – wszyscy rzuciliśmy się aby wyciągnąć kamery, bo a nuż nie zdazymy (kamery do programu TV wyjete) – auto znów się “zamknęło”. Uff – chociaż mamy sprzęt. Katastrofa!!! Ten, który przyjechał jedzie z nami aby poszukać innego auta, z którego możemy skorzystać zaraz-i-jutro. Niestety okazuje się się, że wszystkie auta oferowane przez firmę są w zamkniętych osiedlach, do których nie ma dostępu. Po wielu próbach trafiamy na auto pozostawione poza zamknietym obszarem i ten Pan przysłany przez Traficar (z którym szukaliśmy dostępnego samochodu) mówi: bierzcie ten. Ohhh – zielony z podróży w trawach, cały w błocie i po prostu nieestetyczny!! My jako ekipa filmowa (mało wymagająca) musieliśmy mieć cokolwiek co jeździ, ale za te pieniądzę chcielibyśmy mieć coś co przynajmniej “wygląda”. Poprosiłem żonę, aby skontaktowała się z firma i wyjaśniła wszystkie nieporozumienia. Oto co usłyszała: rozmawiamy tylko z Panem X; Pan X dzwonił do nas i pracujemy nad sprawą; …. Żony odpowiedz: ale ja wszystko organizowałam Panu X; Traficar: z Panią nie będziemy rozmawiać; tylko z Panem X. …. Nic dodać nic ując… Omijajcie z daleka tę firmę!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
wynajem samochodów
Rozważasz wypożyczenie samochodu, ale wciąż się waha...
Na co dzień Polska Rada Biznesu to miejsce spotkań właścicie...
Żyjesz w mieście i doskonale wiesz, jak trudno czasem o miej...
Maciej Panek
CarSharing to usługa, którą najkrócej można określić jako „a...