EV Experience

EV Experience w Modlinie 2023: Eleport kształtuje przyszłość elektromobilności

Opublikowano: 11 czerwca 2023

26 maja na Torze Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się druga edycja największego w tej części Europy wydarzenia elektromobilnego. Podczas EV Experience uczestnicy mieli do dyspozycji ponad 70 w pełni elektrycznych pojazdów, które mogli testować na czterech specjalnie przygotowanych torach.

Rewolucja elektryczna w świecie motoryzacji jest nieodwracalna. Przejście na pojazdy elektryczne nabiera tempa, a wpływ tej zmiany na nasze codzienne życie i środowisko jest nieoceniony. W tym dynamicznym kontekście firma Eleport odgrywa kluczową rolę w budowie publicznej infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych, wyznaczając nowe standardy dla przyszłości elektromobilności. Jako partner strategiczny wydarzenia EV Experience w Modlinie w 2023 roku Eleport prezentuje swoje zaangażowanie w rozwój tej rewolucyjnej branży.

Edukacja poprzez praktykę

Elektromobilność to nie tylko pojazdy. Do ich zasilania potrzebna jest sprawdzona infrastruktura wysokiej jakości. Podczas EV Experience na naszym stoisku zaprezentowaliśmy rozwiązania, z których już niedługo będą mogli korzystać użytkownicy pojazdów elektrycznych. Naszą ambicją jest dostosowanie sieci ładowarek do potrzeb rynkowych. Widzimy, ile pracy przed nami, nie tylko pod względem budowy infrastruktury, ale także edukacji. Dlatego po raz kolejny zaangażowaliśmy się w EV Experience, które edukuje w najlepszy możliwy sposób − poprzez praktykę − komentuje Janusz Grądzki, CEO Eleport w Polsce.

Elektromobilność dla wszystkich

Drugiego dnia wydarzenia uczestnicy byli świadkami największego w Polsce zlotu samochodów elektrycznych. W południe na torze sportowym Tor Modlin w kawalkadzie pojechało ponad 200 pojazdów. Zwieńczeniem wydarzenia były zawody EV Klub Polska Cup, w których wzięli udział użytkownicy elektrycznych samochodów, a rywalizacja na torze wyłoniła najszybszego kierowcę. Nie można pominąć strefy EXPO.

EV Experience

Po raz kolejny zaskoczyliśmy odwiedzających. Stoisko Eleportu w części EXPO EV Experience stanowiło innowacyjne połączenie nowoczesności i ekologii. Mieliśmy okazję porozmawiać z odwiedzającymi na temat optymalnych dla nich lokalizacji, gdzie moglibyśmy wybudować stacje ładowania, aby korzystanie z samochodu elektrycznego było jeszcze przyjemniejsze. Dodatkowo każdy zainteresowany mógł porozmawiać z naszymi ekspertami i dowiedzieć się więcej na temat infrastruktury ładowania − podsumowuje Janusz Grądzki.

Tagi: ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Piotra Laube
Firma Astara Western Europe, wyłączny importer samoc...
Mercedes AMG GT 63 S E PERFORMANCE Coupé
Mercedes-Benz nie przestaje zadziwiać. Najnowsza perła w kor...
Nowy Nissan Juke
...
Serwis klimatyzacji samochodowej
Niemal wszystkie popularne modele samochodów, które zostały...
powłoka ceramiczna
Wiele osób ceni sobie wizualny aspekt swojego samochodu. Lśn...