Menu

Finał akcji „Bezpiecznie na Nartach”

Chyba musieliśmy być wyjątkowo grzeczni. Pogoda bowiem dopisywała nam podczas tegorocznych akcji wyjątkowo. Było wszystko, czego profilaktyczne zimowe akcje potrzebują. Słońce, śnieg i narciarze. Za nami „grande finale”.

„Bezpiecznie na Nartach” to specyficzna forma nauki. Nie chcemy nudzić zasadami bezpiecznej jazdy na nartach czy snowboardzie. Chcemy zainteresować, rozbawić, ale jednocześnie chcemy, by duża dawka wiedzy została z naszymi uczestnikami trochę dłużej niż przez tych kilka godzin eventu.

Czy nam się udaje? Jesteśmy pewni, że tak. Świadczą o tym informacje zwrotne, uśmiechy na twarzach. Wszystko, co dobre, jednak szybko się kończy i za nami ostatni już oficjalny event akcji 2018/2019.

Żegnaliśmy się z uczestnikami akcji podczas imprezy organizowanej na stokach GrapaSki w Czarnej Górze. Było jak zawsze dużo słońca (dziękujemy pogodo!), dużo zabawy, dużo profilaktyki. Tradycyjnie były lekcje pierwszej pomocy z Podhale Rescue Team. Były alkogogle, które – jak wynika z naszych obserwacji – cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród narciarzy i snowboardzistów. Tradycyjnie także zabraliśmy wszystkich na mistrzostwa świata w narciarstwie biegowym, dzięki ergometrowi narciarskiemu. Nasi najmłodsi uczestnicy wzięli udział w licznych specjalnie przygotowanych zajęciach. Nie zabrakło znaków ostrzegawczych oraz ścianki z wesołą animacją. Ok godz. 13.00 odbył się pokaz ratownictwa medycznego. Wszystko prowadzone było w rytm muzyki pod czujnym okiem konferansjera.

Oczywiście nie brakowało konkursów i nagród. Akcji „Bezpiecznie na Nartach” patronuje minister sportu Witold Bańka oraz starosta nowotarski Krzysztof Faber. Magazyn VIP był patronem medialnym tego wydarzenia.

Wspólnie dla bezpieczeństwa – www.bezpiecznienanartach.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020