Monitoring GPS

Flota pod Twoim stałym nadzorem – bezpieczne i wygodne samochody firmowe

Opublikowano: 10 marca 2020

Flota samochodowa odgrywa ogromną rolę w przypadku większości przedsiębiorstw bez względu na rodzaj branży, w jakiej działają. Przy wyborze odpowiednich samochodów warto być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, tak aby zdecydować się na najlepsze  i optymalne rozwiązania. Przed podjęciem decyzji o zakupie warto także zastanowić się jaki sprzęt ułatwi stały nadzór nad firmowym autem. Tego typu urządzenie, które znajdziesz w sklepie Bezpieczna Rodzina – https://bezpiecznarodzina.pl/, zadba o bezpieczeństwo wszystkich Twoich bliskich.

Flota dopasowana do potrzeb Twojej firmy

Czym charakteryzuje się solidna flota?

 • Funkcjonalność – powinieneś ocenić ich przydatność samochodów w zależności od miejsc, do których będą jeździć pracownicy. Na podstawie tego zdecydujesz, czy ważniejsza będzie zwrotność pojazdu, czy jego ładowność.
 • Rodzaj paliwa – transport zmierza w kierunku rozwiązań ekologicznych, takich jak pojazdy z napędem elektrycznym, hybrydowym lub zasilane paliwami alternatywnymi (CNG, LPG). Sprawdź, co najbardziej się opłaca.
 • Koszty – czyli TCO – Total cost of ownership. Jest to suma wszystkich wydatków na utrzymanie floty. W ich skład przede wszystkim wchodzą: finansowanie zakupu, serwis, ubezpieczenie i wydatki na paliwo.
 • Marka pojazdu – dopasowanie auta do profilu działalności firmy znacząco wpływa na jej wizerunek. Musimy pamiętać o tym, że samochody osobowe muszą jak najlepiej reprezentować Twoją firmę i klientów.
 • Bezpieczeństwo – urządzenia, takie jak monitoring GPS dostępny w sklepie Bezpieczna Rodzina, asystent pasa ruchu oraz aktywny tempomat w dużym stopniu przyczynią się zwiększenia komfortu podczas jazdy.

Monitoring GPS

Bezpieczna flota z nadajnikiem GPS

Bezpieczeństwo, kontrola, wydajność. To 3 najważniejsze korzyści płynące z wprowadzenia do Twojej floty nadajników gwarantujących stały monitoring GPS. Te i inne przydatne funkcje posiada lokalizator GPS BA.02 dostępny w sklepie Bezpieczna Rodzina. Nadajnik GPS to niewielkie urządzenie, które z łatwością zamontujesz w każdym służbowym aucie wyprodukowanym po 2000 roku. Urządzenie działa z dedykowaną aplikacją Gdzie Jest Auto. Co konkretnie zyskujesz?

 • Monitoring GPS firmowej floty 24/7 – w swoim telefonie zawsze sprawdzisz dokąd jadą i w którym dokładnie miejscu znajdują się Twoje firmowe samochody.
 • Trasa dotarcia do auta – w aplikacji poznasz najszybszą trasę dotarcia do zaparkowanego pojazdu z Twojej floty.
 • Kontrola prędkości – jeżeli Twoi pracownicy jeżdżą niezgodnie z zasadami ruchu drogowego i przekraczają prędkość, otrzymasz powiadomienie na swój telefon.
 • Alarm o przemieszczeniu auta – jeżeli ktoś będzie chciał ukraść Twoje firmowe auto, na telefon natychmiast dostaniesz powiadomienie o przemieszczeniu się samochodu.
 • Analiza tras – przeanalizujesz, czy Twoi pracownicy wybierają najlepsze i najszybsze trasy dotarcia do miejsc docelowych.
 • Historia tras – w telefonie sprawdzisz historię przejazdów i miejsc, w których znajdował się samochód z Twojej floty.
 • Optymalizacja kosztów – monitoring GPS i aplikacja pozwolą Ci zoptymalizować koszty związane z paliwem.
 • Szybki montaż – urządzenie typu Plug&Play z łatwością samodzielnie i szybko zamontujesz w każdym aucie wyprodukowanym po 2000 roku.

Monitoring GPS

Flota aut firmowych – ubezpieczenie

Ważne ubezpieczenie OC musi posiadać każdy właściciel samochodu, niezależnie czy jest to auto prywatne, czy firmowe. Przedsiębiorstwa, które posiadają kilka samochodów, powinny rozważyć skorzystanie z wygodnej opcji ubezpieczenia floty. Auta firmowe są zazwyczaj mocno eksploatowane. Często pokonują długie trasy – dlatego ryzyko stłuczki lub wypadku znacznie się zwiększa. Ubezpieczenie jest także zabezpieczeniem przed stratami w przypadku kradzieży, czy uszkodzenia przez nieznanego sprawcę. Ubezpieczając flotę przede wszystkim powinniśmy pomyśleć o ochronie naszych pracowników. W tym celu warto zdecydować się na ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków – „NNW”.

Bezpieczna Rodzina – chroń wszystko, co dla Ciebie ważne

Bezpieczna Rodzina to jedyna polska aplikacja lokalizacyjna, dzięki której wszystko, co jest dla Ciebie ważne masz stale pod kontrolą. Nasza firma istnieje na rynku od 15 lat. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i inwestycjom, tworzymy nowoczesne rozwiązania, którym zaufało już 1 Milion Klientów. Wybierając nasze usługi wiesz, że wszystkie Twoje dane są odpowiednio chronione i znajdują się na polskich serwerach. Masz flotę samochodów, które chcesz dodatkowo zabezpieczyć? Postaw na solidne rozwiązania!

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
bezpieczne niszczenie dokumentów
Przepisy w obszerny sposób regulują kwestię ochrony danych o...
Piotra Laube
Firma Astara Western Europe, wyłączny importer samoc...
Mercedes AMG GT 63 S E PERFORMANCE Coupé
Mercedes-Benz nie przestaje zadziwiać. Najnowsza perła w kor...
Nowy Nissan Juke
...
jak włamać się na Facebook
We współczesnym cyfrowym krajobrazie Facebook stał się klucz...