Menu
Maria Jolanta Batycka-Wąsik –

Maria Jolanta Batycka-Wąsik – Kocham ludzi i swoją pracę

Maria Jolanta Batycka-Wąsik

Maria Jolanta Batycka-Wąsik

Zmiany, które dokonują się w gminie, są dziełem całego zespołu samorządowego – osobowość lidera jest ważna, ale żeby można było mówić o efektach, potrzebna jest mu odpowiednia drużyna – mówi Maria Jolanta Batycka-Wąsik, wójt gminy Lesznowola

 Rozmawia Mariusz Gryżewski

Jest pani przykładem samorządowca, który od lat piastuje swój urząd, zdobywając kolejne nagrody. Co sprawia, że mieszkańcy wybierają panią na wójta już od pięciu kadencji?

Maria Jolanta Batycka-Wąsik – To pytanie, które należałoby zadać mieszkańcom gminy Lesznowola. Kocham ludzi, a praca jest moją pasją – myślę, że Mieszkańcy widzą to i doceniają.

Jak udało się skutecznie połączyć troskę o warunki życia mieszkańców i o atrakcyjność gminy pod kątem inwestorów?

Maria Jolanta Batycka-Wąsik – To kwestia konsekwentnej realizacji polityki zrównoważonego rozwoju gminy. Dbając o jakość życia mieszkańców, tworzymy dobry klimat dla rozwoju działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy są naszym kluczowym partnerem. Oni dedykują nie tylko o miejscach pracy, ale przede wszystkim mają swój znaczący udział w dochodach gminy.

Na jakich przedsiębiorców czekają tereny inwestycyjne Lesznowoli?

Maria Jolanta Batycka-Wąsik – Zapraszamy inwestorów do realizacji nowatorskich i innowacyjnych projektów, które będą kreować nową jakość przestrzeni zarówno dla polityki społecznej, jak i gospodarczej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023