trening EMS

Przekonaj się o korzyściach treningu EMS już dziś!

Opublikowano: 28 marca 2019

Być może słyszałeś już kiedyś o tak zwanym treningu EMS. Co to znaczy? EMS to skrót od Electrical Muscle Stimulation – formy treningu, który jest wzbogacony o elektrostymulację mięśni za pomocą impulsów prądu.

Prąd brzmi groźnie? Bez obaw – ćwiczenia EMS nie bez powodu zyskały uznanie wśród profesjonalnych sportowców i fizjoterapeutów już dawno temu. W Polsce, od kilku lat ich działaniem i efektami może cieszyć się dosłownie każdy.EMS to trening personalny, który jest połączony ze stymulacją mięśni za pomocą specjalnego, całkowicie bezpiecznego urządzenia – miha bodytec. Osoba ćwicząca zakłada specjalną kamizelkę oraz opaski na pośladki, uda i ramiona.

Podczas wykonywania wysiłku fizycznego – ćwiczeń zaplanowanych i kontrolowanych przez trenera personalnego, zaangażowanych jest aż 450 różnych mięśni, w tym mięśni głębokich! Podczas tradycyjnego treningu takie wyniki nie są praktycznie możliwe. Dodatkowo, podczas 20 minut treningu EMS, ćwiczący jest w stanie spalić nawet 1200 kalorii! Wystarczy raz tygodniu odwiedzić BodyTec20 i na własnej skórze przekonać się o efektywności działania elektrostymulacji. Czy takie efekty brzmią wystarczająco zachęcająco?

Koniecznie wypróbuj trening EMS!

Nie jesteś przekonany, czy trening personalny z EMS jest dla Ciebie? Zastanawiasz się, jakie są efekty elektrostymulacji mięśni i czy Cię zadowolą?

Dlaczego warto przyjść i wziąć udział w treningu? Nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz! Ważne jest, abyś określił, jaki jest Twój cel. Trening EMS znajduje swoje zastosowanie w walce z nadprogramowymi kilogramami i tkanką tłuszczową, pomoże w rzeźbieniu idealnej sylwetki, ujędrnieniu ciała i walce z cellulitem. Elektrostymulacja mięśni ma też realny wpływ na dojście do sprawności po różnego rodzaju kontuzjach, a także pomaga przy bólach kręgosłupa. Chcesz schudnąć, poprawić wytrzymałość i kondycję? Możesz to zrobić z pomocą profesjonalistów z BodyTec20!

Czy jesteś osobą aktywną? Jeżeli nie jest Ci obcy regularny wysiłek fizyczny, stymulacja mięśni będzie idealnym uzupełnieniem twoich codziennych treningów. EMS zdecydowanie przyspiesza wymarzone efekty i nie trzeba przy tym rezygnować ze swoich pozostałych form aktywności. Poleca się jedynie, aby w dniu treningu EMS nie przesadzać z innymi ćwiczeniami.

Trening EMS jest także polecany osobom początkującym, które wcale nie przepadają za aktywnością i wysiłkiem. Jest to dla nich idealny sposób, aby zredukować czas trwania ćwiczeń – EMS to tylko 20 minut i to raz w tygodniu! Jeżeli ktoś nie lubi ćwiczyć, trener personalny dopasowuje mu specjalny zestaw aktywności, które go nie zniechęcą. Kto wie, może będzie to pierwszy krok do polubienia sportu?

Nie masz czasu? To także dobry powód, aby spróbować elektrostymulacji mięśni. Bardzo dużo jest osób, które chciałby wprowadzić regularne ćwiczenia do swojego życia, ale nie mają wystarczająco czasu przez pracę i inne obowiązki. Z EMS wystarczy 20 minut raz w tygodniu, aby mieć efekty takie, jak po czterech godzinach tradycyjnego treningu na siłowni. Dodatkowo, nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń czuwa profesjonalny trener.

Wolisz trening siłowy, czy raczej bliżej Ci do fitnessu i aerobiku? Trenerzy personalni w BodyTec20 dopasują zestaw ćwiczeń do Twoich umiejętności, stanu zdrowia i wytrzymałości. Nie trzeba obawiać się, że ćwiczenia będą zbyt skomplikowane albo wycieńczające – trening EMS jest przyjemny i towarzyszy mu jedynie lekkie mrowienie na całym ciele, powodowane przez impulsy elektryczne.

EMS – jakie korzyści daje ta aktywność?

Nie zdecydowałeś jeszcze, czy wziąć udział w treningu personalnym z elektrostymulacją mięśni? Obawiasz się, że trening EMS będzie dla Ciebie za ciężki, a jego efekty niezadowalające?
EMS jest dla każdego – nieważny jest wiek, waga, kondycja i styl życia! Ćwiczenia są tak skonstruowane, aby mógł wykonywać je każdy, a poziom treningu zawsze jest dostosowywany do poziomu zaawansowania ćwiczącego.

Jeszcze raz powtórzymy – nie przekonasz się, dopóki nie sprawdzisz tego na własnej skórze! Korzyści, jakie daje trening EMS są nieocenione – potwierdza to fakt, że decydują się na niego profesjonalni sportowcy oraz fizjoterapeuci.

Na jakie efekty elektrostymulacji należy się nastawić? Osoba, która podejmuje się ćwiczeń EMS zauważa pierwsze zmiany już po 2-3 treningach – skóra na całym ciele staje się bardziej napięta i jędrniejsza. Po kilku kolejnych treningach można odczuć realną redukcję tkanki tłuszczowej i bardziej wyrzeźbioną sylwetkę. Oczywiście, nawet elektrostymulacja mięśni nie zastąpi prawidłowej diety i zdrowego stylu życia. Ważne jest, aby łączyć żywienie i ćwiczenia w efektywną jedność.

Korzyści to także duża oszczędność czasu – nie musisz spędzać godzin na siłowni, ponieważ w BodyTec20 spalisz 1200 kalorii w zaledwie 20 minut. Wystarczy przyjść na trening EMS raz w tygodniu, aby odczuć zmianę.

Warto spróbować i doświadczyć tego, czym jest i na czym polega elektrostymulacja mięśni – opinie na jej temat są bardzo pozytywne nie bez powodu!

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
skarpety trekkingowe
Wybierając się w góry, musimy zadbać o odpowiedni strój. O i...
Soczewki kontaktowe
Wybór odpowiednich soczewek kontaktowych jest kluczowym aspe...
batonik białkowy
Jakość odżywiania jest gwarantem dobrego samopoczucia, mocne...
aktywność fizyczna
Dni stają się coraz dłuższe, zza chmur odważniej wychyla się...
antykoncepcja hormonalna
W ostatnich dekadach antykoncepcja hormonalna stała się jedn...