S.D. Pikul – działamy z rozmachem

Opublikowano: 23 grudnia 2017

Od 15 lat firma S.D. Pikul Sp. J. wyznacza nowe standardy w branży handlowej. Taka postawa spotyka się zadowoleniem naszych klientów oraz kontrahentów. Przynosi nam także profity w postaci nagród i wyróżnień.

 

Nasi odbiorcy, zarówno biznesowi, jak i detaliczni, cenią przede wszystkim uczciwość, szeroką gamę asortymentu oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Kompleksowe zaopatrzenie przez naszą firmę jest możliwe dzięki prawie pięciu tysiącom produktów, które mamy w swojej ofercie. Dla nas nie ma znaczenia, czy zaopatrujemy mały prywatny punkt handlowy, czy dużą renomowaną stację benzynową. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi przedstawiciele rozciągali profesjonalną opiekę oraz doradztwo biznesowe dla naszych partnerów na terenie całej Polski.

Dobra współpraca to nie tylko regularne dostawy oraz korzystne warunki dla obu stron. To przede wszystkim utrzymywanie pozytywnych kontaktów na przestrzeni całego roku. – Tych reguł trzymamy się już od ponad dekady. Po 10 latach uczestnictwa w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play” zostaliśmy nagrodzeni Platynową Statuetką. Co to dla nas oznacza? Przede wszystkim cieszymy się, że nasz wysiłek, aby być docenionym przez klientów oraz pracowników, przynosi efekty. Tworzymy firmę, w której wszyscy czujemy się wyjątkowo i chcemy, aby każdy nasz klient mógł poczuć się tak samo – mówi Sylwia Pikul, współwłaścicielka firmy.

Fot.  S.D. Pikul Sp. J.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Zakończyła się 26. edycja programu Przedsiębiorstwo...
Dobrowolscy
Polskie produkty, najwyższa jakość, oryginalne receptury i t...
Przedsiębiorstwo Fair Play
Na każdym kroku o naszą uwagę jako konsumenta zabiegają rekl...
Polskie przedsiębiorstwa oraz samorządy rozwijają się w...
Przedsiębiorstwo Fair play ciekawi jutra
Wraz z nowym rokiem wystartowała kolejna – XXII edycja progr...