Szalone Nożyczki

Scena Relax zaprasza na “Szalone Nożyczki, czyli kto zabił?”

Opublikowano: 11 stycznia 2024

Na deskach  Sceny Relax , zagościła kultowa komedia kryminalna, która odniosła wielki sukces  za wielką wodą, a nawet zdobyła miejsce w światowej księdze rekordów Guinnessa za najdłuższy okres grania bez przerwy. Odświeżona odsłona tej sztuki przynosi widzom szaloną jazdę bez trzymanki, będąc zarówno komedią, thrillerem, jak i kryminałem.

Spektakl zaprasza widzów do udziału w śledztwie dotyczącym morderstwa Izabeli Czerny, wybitnej pianistki mieszkającej tuż nad salonem fryzjerskim. To interaktywna zabawa z widownią, która wraz z bohaterami na scenie prowadzi dochodzenie i poszukuje odpowiedzi na pytanie: kto jest zabójcą?

Co sprawia, że “Szalone Nożyczki” wyróżniają się spośród innych? To nie tylko komedia kryminalna, ale także dowód na to, że wieczór, w którym doszło do morderstwa, może być pełen śmiechu i oderwania od codziennego życia. Główni polscy aktorzy wcielają się w komiczne postaci, a publiczność jest zachęcana do udziału w śledztwie.

Dodatkowym atutem tej komedii kryminalnej jest fakt, że akcja zawsze jest umiejscowiona w danej chwili, pozwalając widzom rozpoznawać specyfikę swojego miasta, instytucje i znane postaci. To sprawia, że publiczność staje się współwykonawcą spektaklu, co dodaje mu unikalnego uroku. Ponadto, każdego wieczoru śledztwo może rozwijać się inaczej, co sprawia, że warto odwiedzić miejsce zbrodni więcej niż raz.

Tekst spektaklu pozostawia dużo miejsca dla aktorów do zabawy z widzami, co sprawia, że całość jest pełna świeżości i pozytywnej energii. “Szalone Nożyczki” to dwugodzinna podróż do szalonego, pełnego dezynwoltury świata śmiechu i zbrodni, obiecując widzom niezapomniane przeżycia i pozytywne doznania po opuszczeniu teatru. To spektakl, który nie tylko dostarcza rozrywki, ale również angażuje i bawi swoją oryginalnością.  Spektakl wyreżyserował Rafał Szumski  a autorem kostiumów jest Michał Piróg.

Dorota Tuńska

Tagi: ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Festiwal Ludwiga van Beethovena
„Beethoven i filozofowie” – to motto 28. edycji Wiel...
Anna Dymna
Anna Dymna to totalny majstersztyk polskiego kina i...
Scena Relax
Najnowsze premierowe przedstawienie, "Kolejny wieczó...
komiksów Marvela 
Komiksy mają wielu zwolenników w każdej grupie wiekowej i...
Festivalove
8 grudnia 2023 roku w przestrzeni koncertowej warszawskiej P...