Menu
zima we Włoszech

Jeśli zima – to tylko we Włoszech!

Jeżeli dotychczas Włochy kojarzyły Ci się tylko ze słoneczną Toskanią i złotym piaskiem plaż w Sardynii, to czas, poszerzyć Twoje horyzonty. A jest o co!

Włoskie Dolomity – to prawdopodobnie jedno z najpiękniejszych pasm górskich na świecie. Zimowe szaleństwo czeka tam na miłośników sportów zimowych. Również na tych, którzy wolą góry podziwiać podczas spokojnych spacerów, albo z okien domków i hoteli. Piękna zima we Włoszech.

O tym, jak szeroki jest wybór sposobów na spędzanie zimowego urlopu w Dolomitach, możemy przekonać się na stronie: http://www.visitfiemme.it/pl/winter. To strona, na której znajdziesz informacje, których na pewno brakuje na stornach z ofertami biur podróży.

Znajdziemy tam oczywiście oferty wynajmu pokoi w pięknych hotelach, jak również wynajmu uroczych, malowniczo położonych domków. Wyobrażasz to sobie?

Ferie zimowe z całą rodziną – w domku, pośród dzikiej przyrody i włoskich pasm górskich, czy to nie brzmi jak spełnienie zimowych marzeń? A w dodatku, czy nie ciekawi Cię, czym zimą rozgrzewają się mieszkańcy Włoskich gór? Jakie potrawy i napoje sprawiają, że po całym dniu spędzonym na śniegu, w ich ciałach rozlewa się błogie ciepło? Może mają na to ciekawsze sposoby niż grzaniec lub rosół?

Domki i hotele to tylko kropla wody w oceanie rozrywek jakie ma do zaoferowania portal. Za pośrednictwem tej strony zapiszemy się na kurs jazdy na nartach, wycieczki rowerowe, wycieczki piesze i wspinaczki. Znajdziemy tam również informacje o tym, co warto zwiedzić, gdzie można dobrze zjeść, informacje o wydarzeniach sportowych i kulturalnych, a także lokalizacje najciekawszych parków zimowej rozrywki, a także najpopularniejsze ośrodki narciarskie.

Jednym słowem na tej stronie znajdziesz wszystko, co dzieje się w Dolomitach i okolicy.  Dlatego, jeżeli planować urlop we Włoszech – wystarczy wejść na stronę, wybrać ofertę – zarezerwować i pakować się do wyjazdu! Nie, nie musisz mieć nart – na stronie znajdziesz również ofertę wypożyczalni sprzętu do sportów zimowych.

A skoro mieliśmy poszerzać Twoje horyzonty…  powiedz, czy udało Ci się kiedyś zjechać po śniegu w pączku? Nie?! To koniecznie musisz tego spróbować w Dolomitach! Zjazdy w pączkach – czyli gumowych kulach, a także w  oponach, tubach i na roweronartach – to rozrywki, jakie znajdziesz w każdym śnieżnym parku w tej części Włoch.

Kiedy raz zwiedzisz Dolomity z rodziną i zasmakujesz krystalicznie czystego górskiego powietrza – zakochasz się w tym miejscu na zawsze. A w lipcu i sierpniu będziecie tęsknić za zimowymi feriami i białym szaleństwem na Włoskich stokach narciarskich.

3 odpowiedzi na “Jeśli zima – to tylko we Włoszech!”

  1. Wirus Urwis pisze:

    Jeśli epidemia to tylko z Włoszech

  2. K.M. pisze:

    raczej radziłabym zostać w domu.

  3. MORDA w KUBEŁ pisze:

    Ta z koronawirusem w tle. Włoskie narty to dziś jedynie marzenie dla wielu amatorów zimowego szaleństwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023