Krzysztof Pianowski

Krzysztof Pianowski – Solidny zespół to podstawa

Opublikowano: 20 grudnia 2023

Wszystko, do czego doszliśmy, zrodziło się z ciężkiej pracy oraz dbałości o jakość. Nie byłoby to możliwe bez wielkiego zaangażowania oraz rzetelności naszych pracowników. Nasze sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim załodze – mówi Krzysztof Pianowski, prezes zarządu Przedsiębiorstwa Budowlanego ARKOP Sp. z o.o. Sp. k.

Co pozwala trwać na rynku budowlanym w niepewnych gospodarczo czasach?

Krzysztof Pianowski : Arkop to firma budowlano-wykonawcza, która rozpoczęła działalność ponad 34 lata temu. Jesteśmy polską firmą rodzinną, która ofertę współpracy kieruje do inwestorów instytucjonalnych i prywatnych firm. Od czasu powstania firmy jej struktura i zasięg działalności mocno ewoluowały, a portfolio zrealizowanych inwestycji znacznie się powiększyło. Mamy na swoim koncie setki zakończonych sukcesem kompleksowych realizacji budowlanych. Każdą pracę realizujemy z najwyższą starannością. Z powodzeniem łączymy metody tradycyjne z najnowszymi osiągnięciami techniki. Dorobek zawodowy i doświadczenie naszej firmy obejmuje zarówno budowę inwestycji mieszkaniowych, budownictwa przemysłowego, prac inżynieryjnych, efektowych realizacji komercyjnych, jak również obiektów użyteczności publicznej. Dowodem jakości naszych usług są rzesze zadowolonych klientów i partnerów biznesowych.

Stawiamy na jakość i rzetelność wykonywanych robót. Cieszymy się renomą i zaufaniem, ponieważ potrafimy sprostać wysokim wymaganiom partnerów. Wybierający firmę Arkop zyskują pewność, że powierzony zakres prac będzie dopracowany w każdym szczególe. Codzienność Arkopu to ciężka praca, bazująca na konsekwencji w dążeniu do wyznaczonego celu.

Krzysztof Pianowski

Jakie założenia przyjętej polityki zarządzania sprawdzają się w pańskim przypadku i przynoszą nagrody, choćby statuetkę Firma VIP-a 2023?

Krzysztof Pianowski : Przez te wszystkie lata osiągnęliśmy dużo i mam tu na myśli nie tyle możliwości inwestycyjne firmy, ile głównie zasoby ludzkie. Wszystko, do czego doszliśmy, zrodziło się z ciężkiej pracy oraz dbałości o jakość. Nie byłoby to możliwe bez wielkiego zaangażowania oraz rzetelności naszych pracowników. Nasze sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim załodze. Na przestrzeni lat udało mi się skompletować bardzo kompetentny zespół pracowników, którzy utożsamiają się z firmą i są wobec niej lojalni. Wysoce wykwalifikowany personel, obejmujący doświadczoną kadrę inżynierską i kierowniczą, zawsze stawia na wysoką jakość wykonywanych usług, solidność oraz terminowość. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zespołu jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom rynkowym i śmiało sięgać po najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Co oprócz przyznawanych wyróżnień ceni pan najbardziej jako potwierdzenie właściwie obranego kierunku i wyraz uznania dla wykonywanej pracy?

Krzysztof Pianowski : Przez cały okres działalności dla zarządu firmy najważniejsze było zadowolenie klientów i mieszkańców wybudowanych osiedli. Do dziś stanowi to priorytet w realizacji powierzonych zadań inwestycyjnych. Wszystko, co robimy, robimy dla ludzi, ponieważ chcemy, aby efekty naszej pracy najlepiej im służyły. Budując mieszkania, tworzymy przyjazne warunki dla naszych klientów, dbając o jakość materiałów, staranność wykonania i estetykę wybudowanych przez nas inwestycji. Naszą misją jest tworzenie architektury, która będzie jak najlepiej służyć użytkownikom, a przy okazji wzbogacać otoczenie, zmieniając nasz codzienny krajobraz na lepszy.

Rozmawiał Piotr Nowacki

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
profile stalowe
Ocynkowane profile stalowe otwarte to materiał, który zyskuj...
wykładzina PCV
Wybór odpowiedniej podłogi do danego pomieszczenia może być...
Grzegorz Głasek
Odpowiedzialność, zarówno biznesowa, społeczna, jak...
Marian Cydzik
Określanie celów w firmie jest niezwykle ważne dla z...
Hale stalowe
Hale stalowe z powodzeniem wykorzystywane są jako obiekty pr...