Teraz Polska

OSPEL z prestiżowym Godłem „Teraz Polska”

Opublikowano: 22 sierpnia 2017

Firma OSPEL została nagrodzona w XXVII edycji konkursu Teraz Polska w kategorii produkty – nagrodę otrzymała seria SONATA. To nie pierwsze wyróżnienie dla firmy i jej produktów.

Konkurs Teraz Polska ma charakter niekomercyjny. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin. W tym roku kapituła plebiscytu nagrodziła Godłem „Teraz Polska” 13 produktów (w tym firmę OSPEL), 9 usług, 3 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 3 gminy.

Godło Teraz Polska to najbardziej rozpoznawalny znak jakości, promujący polskie produkty i usługi. Dla naszej firmy to wielki zaszczyt i uznanie wieloletniego doświadczenia w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego i zaangażowania pracowników. Zdecydowaliśmy się na udział w konkursie Teraz Polska ze względu na jego wysoki prestiż, rozpoznawalność i zaufanie wśród konsumentów. Liczyliśmy, że udział w nim będzie doskonałym narzędziem promocji marki OSPEL S.A. i jej produktów – mówi Władysław Zając, prezes zarządu Ospel S.A.

Kolekcja SONATA, za którą firma otrzymała Godło „Teraz Polska”, to kompleksowe i funkcjonalne rozwiązanie aranżacyjne. Jako modułowa, podtynkowa seria oprócz podstawowych łączników i gniazd wtyczkowych zawiera czujnik ruchu, regulator temperatury, ściemniacze oraz gniazda antenowe, komputerowe, głośnikowe i telefoniczne. Zróżnicowane pod względem użyteczności i bezpieczeństwa produkty bez problemu znajdują zastosowanie w różnych pomieszczeniach, zarówno w salonach, sypialniach, korytarzach, jak i w bardziej wymagających przestrzeniach – kuchniach i łazienkach.

Teraz Polska

Kolekcja została dodatkowo uzupełniona o uniwersalne, wielokrotne ramki, które pozwalają na montaż poszczególnych wyrobów zarówno pionowo, jak i poziomo, w zależności od potrzeb. Produkty z serii SONATA stanowią bogatą gamę kolorystyczną, umożliwiającą stworzenie indywidualnych projektów. Dostępne są w tradycyjnej bieli, kolorze ecru oraz wersjach metalizowanych (szampański złoty, srebrny mat, czekoladowy metalik, czarny metalik), które doskonale wpisują się w stylistykę nowoczesnych i nieszablonowych wnętrz.

W ramach serii znajdują się również wielokrotne ramki zewnętrzne wykonane ze szkła, aluminium, drewna, kamienia oraz stali szlachetnej, które zwiększają możliwości dekoracyjne osprzętu. Szkło będzie szlachetną ozdobą i zaakcentuje wyrafinowany wystrój, z kolei ramki wykonane z naturalnych materiałów podkreślą minimalizm i będą doskonale komponować się z produktami w każdym kolorze. Szczotkowana stal natomiast sprawdzi się przy realizacji nieco odważniejszych, nowatorskich projektów. Kolekcja SONATA jest doskonałym dowodem na to, że nawet z pozoru niewielki element wyposażenia może całkowicie odmienić charakter wnętrza, nadając mu niepowtarzalnego wdzięku i nowoczesnej elegancji.

– Fundacja „Teraz Polska” od ponad 25 lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych, tym bardziej czujemy się zaszczyceni, iż jedna z naszych serii zyskała uznanie kapituły konkursu i otrzymała prestiżowe Godło „Teraz Polska” – dodaje prezes firmy Władysław Zając.

Fot. archiwum organizatora konkursu Teraz Polska (2), archiwum firmy OSPEL (2)

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Robert Krukowski
Wobec nowych wyzwań rynkowych, jak również niepewnoś...
FLOSLEK
Rok 2019 jest dla Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK czasem...
Grzegorz Mielnicki, właściciel firmy MiB-Optic
Najważniejszą nagrodą otrzymywaną na co dzień od obserwa...
OPEC
Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o....
Wojciech Kankowski
Gmina Żukowo idzie w stronę nowoczesności, a zarazem kul...