Rafał Szcześniak

Rafał Szcześniak – ekspert Wydawnictwa MaxMedia.

Opublikowano: 5 lipca 2023

Rafał Szcześniak to doradca biznesowy o 26-letnim doświadczeniu. Od 5 lat z zaangażowaniem szerzy ideę planowania sukcesji rodzinnej. Dzięki bogatemu dossier kariery edukacyjnej i zawodowej gwarantuje spojrzenie na sukcesję z różnych perspektyw: prawo-finanse-psychologia-strategia. Ze szczególnym naciskiem na znaczenie psychologii i strategii w zmianie pokoleniowej.

Organizuje i koordynuje procesy sukcesyjne dedykowane potrzebom klienta w oparciu o grono ekspertów skupionych wokół Redbridge Consulting.

Osobiście prowadzi szkolenia wspierające decyzje o sukcesji, uczestniczy w projektach transferu pokoleniowego w firmach oraz powołaniu fundacji rodzinnej, współrealizuje procesy fuzji i sprzedaży firm w ramach zaplanowanej sukcesji biznesowej.

PROFIL ZAWODOWY

Rafał Szcześniak to konsultant i ekspert w zakresie strategii biznesowych. Posiada praktyczne umiejętności tworzenia koncepcji strategicznych. Szczególnie z zakresu „błękitnego oceanu”, rozwoju firmy, zmiany modeli biznesowych, budowaniu marki. Menedżer zarządzający w korporacjach. Branże FMCG, Logistyka, Prawo i Finanse. Doświadczenie w fuzjach i przejęciach, zarządzaniu wierzytelnościami, wprowadzaniu na rynek nowych usług i produktów. Trener biznesu: zarządzanie, budowanie zespołów, rozwiązywanie konfliktów, techniki sprzedażowe i negocjacyjne. Coach, pedagog i trener rozwoju personalnego. Specjalizuje się w aspektach: asertywność, zarządzanie czasem, sterowanie emocjami, trening antystresowy, wzmacnianie poczucia własnej wartości. Posiada akredytację trenerską International Association of Coaching Institutes Germany oraz Polskiego Stowarzyszenia NLP.

WYKSZTAŁCENIE

Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach na Wydziałach: Humanistycznym oraz Zarządzania i Administracji. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie na Wydziale Zarządzania. Ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na Wydziale Administracji. Posiada dyplom Executive MBA University of Marseille in France oraz Uniwersytetu Gdańskiego.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Dyrektor Zarządzający w Kolporter (dystrybucja prasy, salony prasowe), Prezes Zarządu w Pretorius (zarządzanie wierzytelnościami, windykacja), Dyrektor Regionalny w Pack Plast International obecnie Sarantis (artykuły kuchenne marki Jan Niezbędny), Kierownik Marketingu w Agora (wydawca Gazety Wyborczej).

Właściciel Redbridge Consulting w Łodzi – Doradztwo Biznesowe i Sukcesyjne. Specjalizacja: strategie rozwojowe, szkolenia managerskie, proces zmiany pokoleniowej w firmie.


Rafał Szcześniak

Tel 510 03 04 05

Mail rafal.szczesniak@redbridge.pl


 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
odszkodowania od dewelopera
Zakup nieruchomości od dewelopera jest często jednym z najwa...
inwestowanie na Cyprze Północnym
Dostarczenie atrakcyjnej oferty to dopiero początek...
dla branży transportowej
Strefa Q&A, czyli strefa pytań i odpowiedzi, to miejsce...
kontener magazynowy
Kontenery magazynowe są nieodłącznym elementem współczesnego...
Anna Maria Porowska
Anna Maria Porowska jest wybitną postacią w świecie...
Nowe artykuły
Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary, a fryzura pann...
Firma Astara Western Europe, wyłączny importer samoc...
Technologia płatności Smartwatch Near Field Communication (N...