Menu
Społem Robotnik

Społem Robotnik – 100 lat rozwoju i doskonalenia jakości

,,Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców ,,Robotnik” właśnie obchodzi jubileusz 100-lecia funkcjonowania. Prowadzi swoją działalność w pięknym mieście Zamościu, zwanym ,,Padwą Północy”, oraz od kilku lat w sąsiednim Tomaszowie Lubelskim. Zrzesza 340 członków i zatrudnia 360 osób i należy do większych pracodawców w Zamościu

Podstawową działalnością Spółdzielni jest handel detaliczny, prowadzony w 17 sklepach ogólnospożywczych w Zamościu i 2 sklepach w Tomaszowie Lubelskim. W Zamościu działa również sklep przemysłowy z artykułami gospodarstwa domowego. Spółdzielnia prowadzi również produkcję pieczywa w 4 piekarniach i ciast – w jednej ciastkarni. Produkcja dobrej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych jest ogromnym atutem PSS „Robotnik”, zapewniającym stały dopływ lojalnych klientów.

Spółdzielnia sprostała wyzwaniom nowoczesnego handlu i oczekiwaniom klientów. Mimo ogromnej konkurencji stale zwiększa swoje przychody, powiększając tym samym udział w rynku. Wypracowuje dobre wyniki ekonomiczne i daje bezpieczeństwo zatrudnionym pracownikom.

Sukcesy Spółdzielni są wynikiem różnych wielokierunkowych działań, w szczególności inwestycji w nowe obiekty i remonty istniejącej infrastruktury, ciągłego podnoszenia jakości oferowanych towarów i obsługi klientów, troski o wysoki poziom wykwalifikowania zatrudnionych pracowników.

Społem Robotnik

Potwierdzeniem sukcesu rynkowego Spółdzielni są liczne certyfikaty i nagrody biznesowe. Do najważniejszych należą: Gazele Biznesu, Gepardy Biznesu, Certyfikaty ,,Solidna Firma” i ,,Przedsiębiorstwo ,,Fair Play”, Lubelski Orzeł Biznesu, Wojewódzki Lider Smaku, ,,Złota Kielnia” za budowę sklepów, Medal Wojewody Lubelskiego oraz Medal Prezydenta Miasta Zamość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020