Menu
Społem Robotnik

Społem Robotnik – 100 lat rozwoju i doskonalenia jakości

,,Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców ,,Robotnik” właśnie obchodzi jubileusz 100-lecia funkcjonowania. Prowadzi swoją działalność w pięknym mieście Zamościu, zwanym ,,Padwą Północy”, oraz od kilku lat w sąsiednim Tomaszowie Lubelskim. Zrzesza 340 członków i zatrudnia 360 osób i należy do większych pracodawców w Zamościu

Podstawową działalnością Spółdzielni jest handel detaliczny, prowadzony w 17 sklepach ogólnospożywczych w Zamościu i 2 sklepach w Tomaszowie Lubelskim. W Zamościu działa również sklep przemysłowy z artykułami gospodarstwa domowego. Spółdzielnia prowadzi również produkcję pieczywa w 4 piekarniach i ciast – w jednej ciastkarni. Produkcja dobrej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych jest ogromnym atutem PSS „Robotnik”, zapewniającym stały dopływ lojalnych klientów.

Spółdzielnia sprostała wyzwaniom nowoczesnego handlu i oczekiwaniom klientów. Mimo ogromnej konkurencji stale zwiększa swoje przychody, powiększając tym samym udział w rynku. Wypracowuje dobre wyniki ekonomiczne i daje bezpieczeństwo zatrudnionym pracownikom.

Sukcesy Spółdzielni są wynikiem różnych wielokierunkowych działań, w szczególności inwestycji w nowe obiekty i remonty istniejącej infrastruktury, ciągłego podnoszenia jakości oferowanych towarów i obsługi klientów, troski o wysoki poziom wykwalifikowania zatrudnionych pracowników.

Społem Robotnik

Potwierdzeniem sukcesu rynkowego Spółdzielni są liczne certyfikaty i nagrody biznesowe. Do najważniejszych należą: Gazele Biznesu, Gepardy Biznesu, Certyfikaty ,,Solidna Firma” i ,,Przedsiębiorstwo ,,Fair Play”, Lubelski Orzeł Biznesu, Wojewódzki Lider Smaku, ,,Złota Kielnia” za budowę sklepów, Medal Wojewody Lubelskiego oraz Medal Prezydenta Miasta Zamość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023