Dobrze Zbudowane

Dobrze Zbudowane – konkurs dla deweloperów

Opublikowano: 18 lutego 2020

W maju poznamy laureatów konkursu „Dobrze zbudowane”. Polski Związek Firm Deweloperskich ogłosił rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń. Magazyn VIP jest patronem medialnym wydarzenia. 

Już 27 maja na uroczystej gali w Warszawie, poznamy laureatów konkursu organizowanego przez Polski Związek Firm Deweloperskich, największą branżową organizację zrzeszającą deweloperów mieszkaniowych i komercyjnych w kraju. Celem jest wyłonienie najlepszych projektów deweloperskich realizowanych w latach 2015-2020. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca 2020 za pośrednictwem platformy online.

Konkurs „Dobrze zbudowane” ma charakter otwarty. Skierowany jest do wszystkich deweloperów, którzy realizują swoje inwestycje na terenie Polski. Organizatorzy chcą w ten sposób nagrodzić najlepsze projekty oraz promować dobre praktyki wpisujące się w nowoczesne trendy budownictwa proekologicznego i prospołecznego.Chcemy wyłonić najbardziej interesujące architektonicznie, użyteczne i przyjazne mieszkańcom oraz środowisku inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. Liczymy na to, że w ten sposób wykreujemy i wypromujemy najlepsze standardy realizacji projektów budowlanych, wpisujące się w nowe wyzwania stojące przed miastami i deweloperami.” – powiedział Grzegorz Kiełpsz, Prezes Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Zgłoszeń można dokonywać w 9 kategoriach:

  • Budownictwo jednorodzinne;
  • Budynek wielorodzinny do 50 mieszkań;
  • Budynek wielorodzinny powyżej 50 mieszkań;
  • Zespół budynków wielorodzinnych;
  • Obiekt wakacyjny;
  • Budynek biurowy;
  • Budynek komercyjny (inny niż biurowy);
  • Mixed-use;

Ponadto zostaną przyznane nagrody specjalne: za rozwiązania ekologiczne, od dziennikarzy, oraz od oddziałów regionalnych PZFD.

Konkurs będzie oceniany przez niezależne jury złożone z architektów, przedstawicieli organizacji branżowych z sektora nieruchomości, ekologów i działaczy społecznych. Projekty można zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej www.konkurs.pzfd.pl

Odbiór techniczny mieszkania – zbiór najważniejszych informacji

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Kupno nieruchomości
Zastanawiasz się, czy podczas zakupu mieszkania od deweloper...
Waldemar Piórek
Zadano mi kiedyś pytanie, dlaczego konkurs WIKTORIA...
Artyści dzieciom
Golina k/Jarocina to miejsce wyjątkowe, od...
Konkurs Mrs. Poland to ogólnopolski projekt oparty na świato...
Perfect SPA Awards
20 marca 2023 r. w warszawskim Hotelu Marriott podcz...