Marcin Kostrzewski

Nowoczesność i najwyższy pozom obsługi w standardzie

Opublikowano: 23 grudnia 2021

Statuetka Salon VIP-a 2021 jest dla nas potwierdzeniem, że obrana przez MB Motors strategia była słuszna. Nowoczesny obiekt w Jankach wzmocnił naszą pozycję na rynku mazowieckim i otworzył przed MB Motors nowe horyzonty sprzedażowe − mówi Marcin Kostrzewski, dyrektor zarządzający i Brand Manager MB Motors

Niedawno do portfolio salonów MB Motors dołączył najnowocześniejszy obiekt Mercedes-Benz w Polsce, w podwarszawskich Jankach. Co decyduje o tym statusie?

Marcin Kostrzewski − Salon dealerski MB Motors w Jankach to obiekt zgodny z najnowszymi standardami Mercedes-Benz. Nowoczesna jest zarówno infrastruktura, o czym klienci przekonują się od pierwszych chwil w naszym salonie, jak i proces obsługi, nastawiony na indywidualne wymagania i potrzeby. Koncentrujemy się na tym, aby obcowanie z marką Mercedes-Benz było dla naszych klientów wyjątkowym przeżyciem na każdym etapie zakupu i późniejszej obsługi samochodu. Jesteśmy w pełni przygotowani na erę cyfryzacji i elektromobilności.

MB Motors

Jakie udogodnienia dla klientów przygotowano, aby ułatwić wybór wymarzonego samochodu i umilić czas spędzany w salonie?

Marcin Kostrzewski − Stawiamy na digitalizację. Każdy klient ma w MB Motors do dyspozycji rozbudowany system Digital Signage. Nasi doradcy handlowi wykorzystują ściany multimedialne, iPady oraz ekrany w pomieszczeniach dedykowanych obsłudze klienta. Umożliwiają one cyfrową konfigurację samochodu, charakterystykę jego wyglądu i przybliżenie najważniejszych cech oraz szczegółową prezentację. Obsługa klienta zorganizowana w ten sposób jest niezapomnianym przeżyciem.

MB Motors to nie tylko salon w Jankach. Czym mogą pochwalić się państwa pozostałe lokalizacje?

Marcin Kostrzewski − Salon w Jankach jest najnowocześniejszym obiektem MB Motors oraz wizytówką Grupy Dealerskiej Emil Frey Polska. Nasi klienci mają do dyspozycji również 3 pozostałe punkty dealerskie MB Motors. Salon w Piasecznie, będący naszą pierwszą lokalizacją, został w tym roku powiększony i odświeżony – klienci już korzystają z wprowadzonych zmian. Salon w Poznaniu również może pochwalić się nową aranżacją wnętrza, natomiast w lokalizacji Van Pro Center Janki, dedykowanej samochodom dostawczym Mercedes-Benz, wyraźnie widać kroki związane z postępującą elektromobilnością. Strefa elektrycznych samochodów dostawczych w salonie oraz podłączone do ładowarek modele demonstracyjne zadomowiły się tam na dobre i bardzo nas to cieszy.

MB Motors

Jak ważna jest w polityce MB Motors jakość obsługi klienta i co się na nią składa?

Marcin Kostrzewski − Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta to fundament, na którym budujemy długofalowe relacje. Klienci marek premium oczekują indywidualnego podejścia, kompleksowej opieki i najwyższego profesjonalizmu oraz zaangażowania. W MB Motors mają to zagwarantowane w standardzie. Jest to jeden z czynników, które pozwalają nam budować przewagę konkurencyjną i stabilny wzrost. Zadowoleni klienci zostają z nami na lata, stając się prawdziwymi ambasadorami MB Motors.

W październiku odebrali państwo nagrodę Salon VIP-a 2021, która jest wyznacznikiem sukcesu i potwierdzeniem jakości. Jakie emocje towarzyszyły państwu w związku z tym wyjątkowym wyróżnieniem?

Marcin Kostrzewski − Jesteśmy dumni ze zdobytej nagrody! Statuetka Salon VIP-a 2021 jest dla nas potwierdzeniem, że obrana przez MB Motors strategia była słuszna. Nowoczesny obiekt w Jankach wzmocnił naszą pozycję na rynku mazowieckim i otworzył przed MB Motors nowe horyzonty sprzedażowe. Naszym klientom, również serwisowym, możemy zapewnić wiele usług realizowanych na najwyższym, niespotykanym u konkurencji poziomie. Nagroda Salon VIP-a jest wyróżnieniem, na które ciężko pracuje cały zespół MB Motors – w tym miejscu chciałbym serdecznie pogratulować wszystkim pracownikom, to wasza zasługa!

MB Motors

Na koniec pytanie natury czysto motoryzacyjnej: jakie są nowości Mercedes-Benz w mijającym roku i jakie trendy przewidują państwo na 2022 rok?

Marcin Kostrzewski − Marka Mercedes-Benz intensywnie rozwija linię modeli elektrycznych Mercedes-EQ. W tym roku do naszej oferty dołączył model EQS, czyli topowa, w pełni elektryczna limuzyna o mocy nawet 524 KM i zasięgu przekraczającym 700 km. Debiutowała również długo wyczekiwana Klasa C nowej generacji. W przyszłym roku gama modelowa zostanie uzupełniona o kolejne modele elektryczne, m.in. EQE. Zadebiutuje również nasz bestsellerowy SUV – GLC nowej generacji.

Dziękuję za rozmowę i życzę dalszych sukcesów.

Marcin Kostrzewski − Dziękuje bardzo, serdecznie zapraszam czytelników „Magazynu VIP” do odwiedzin salonu MB Motors w Jankach. Jesteśmy otwarci z całym spektrum usług związanych ze sprzedażą i serwisem samochodów Mercedes-Benz. Jestem przekonany, że wizyta w naszym salonie będzie dla państwa wyjątkowym przeżyciem.

Rozmawiała Marianna Szczepańska

 

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
IWC Schaffhausen
Pilot’s Watch Chronograph Edition AMG to najnowszy zegarek s...
Sobiesław Zasada
Sobiesław Zasada wraca za kierownicę! Jeden...
Mercedes Maybach
Na polskich drogach pojawia się coraz więcej aut luksusowych...
najdroższe auta na świecie
Gdy mówimy o najdroższych samochodach świata, to mówimy bard...
tuning
Tuning jest nieodzownym elem...